Jarosllav

Kam jste chodili nakupovat za komunismu ? z

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Jednota

U nás nikdy komunismus nebyl,jsi trošku mimo mísu!!!!!

Další odpovědi
suaeda

Jednota

V podstatě do všech. Nejvíce do Pramenu, pak do Jednoty. V Praze na Václaváku do Domu Potravin proti Muzeu a na jídlo do automatu Koruna. Ale to už není pravda – vše odvál čas.

anonym

Jednota

Špatně vyznačené odpovědi, nejde zakliknout víc možností.
U nás na vesnici jenom Jednota, když jsme jeli do Prahy na zájezd, tak Bílá labuť i Kotva.
V Tuzexu jsme NIKDY nenakupovali, nám stačilo zboží, které bylo normálně k dostání.

mosoj

Jednota

Brouk a Babka, Včela.

V tuzexu nakupoval jenom Havel protože na nákup v Jednotě neměl. Takto si svého času stěžovala jeho Olga.

cochee

Zapomněl jsi na Pramen, u nás Jednota nebyla. Možnosti Kotva a Labuť jsou jen pro Pražáky, Tuzex nebyl pro každodenní nakupování (chleba a rohlíky jsi tam nedostal), Eso taky jen luxusní potraviny. Vcelku jsi tu otázku odflák, hele.

mojitek

do Kotvy,Labutě jezdili i mimopražští 😉 Jinak hodně zajímavý a jediný obchod (specializovaný) na nábytek a bytové doplňky byl DBK na Praze4 přímo u metra Budejovická.To co se dalo sehnat tam tak se nesehnalo jinde v republice

mojitek

nakupoval jsem všude,takže kdybych označil jenom jednu odpověď,lhal bych ,ale nejvíckrát v Jednotě samozřejmě

arygnoc

do obchodu.

našťastie, hyper- super- mega a iné markety či šopy neboli.
ale predavačky boli tak isto odporné, ako i dnes.