Lgee

Kam jít na film (horror) do kina, když nikde nic nedávají?

Odpovědi
Roman71

Už jen představa, že vyhodím značnou sumu za nic a potom sedím potmě v kině sám, ve mne vyvolává děsivé představy.. :)

replicator

Doporučuji si najít nějakého oblíbeného uživatele na csfd.cz, který sleduje jen horory a najít si podžánr hororu, který baví nejvíce.
Potom si počkat na film, nebo ho vyhledat (tuším, že google umí vyhledat nejbližší kino s daným filmem).
Taky sleduji velmi rád horory, ale zase si tady nechci dělat reklamu (možná je to proti pravidlům)
Určitě existují u nás kina, kde vysílají třeba studentské horory, které se vysílají jen na jednom místě. (jen si je už nepamatuji)
Kdyžtak PM.

dubraro

Pustit si ho doma z DVD…