Avatar uživatele
jaja12345678

Kam investovat 20 000 Kč?

Dobrý den, ráda bych se zeptala kam je dobré investovat 20 000 Kč nebo třeba jestli s tím nemáte nějaké zkušenosti.
Vím, že to není moc, ale ty peníze teď určitě nebudu potřebovat a přijde mi zbytečné je mít jen na účtě s téměř nulovým úrokem.

Zajímavá 0 před 2877 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

Pokud se nezabýváš podnikáním a investováním, bude lepší pro tvé dobro když to nikam neinvestuješ, pokud tomu nerozumíš je to hodně riskantní, nebo hodně málo efektivní, podobně jako téměř nulový úrok. Pokud se chceš zabývat investováním tak z mojich zkušeností to není vůbec jednoduché, musíš si toho hodně nastudovat, hodně přečíst, odzkoušet…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

to už v dnešní době nejsou pomalu žádné peníze. tohle stojí běžný domácí spotřebič, jeden kus elektroniky, jeden a půl nájmu atd. já bych je nechal jak jsou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Soulas s Twistem. Pokud se ale přece jen rozhodneš investovat, pak dost lidí doporučuje obchodní systém FOREX. Rozhodně je to lepší, než obchodování binárními opcemi. Musíš tomu ale nejdřív věnovat hodně studia a získávání zkušeností. Brácha v tom už jede 5 let a pořád se učí. Svou počáteční investici za tu dobu zpětinásobil. Sám o tom vážně uvažuju a už sbírám studijní materiály.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fo­rex

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Záleží na tom, kolik času chceš investování věnovat.
Přichází v úvahu intradenní obchodování nebo půjčky P2P.
Intradennímu obchodování se musíš věnovat, je riskantní, může přinést zisk v desítkách procent. Půjčky P2P jsou méně rizikové, méně časově náročné, ale podstatně méně výnosné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jindra B

Tw!ste nebuť labuť. Nikdo tu přeci nemusí mluvit o investování do jednotlivých akcií! Na to abys své peníze svěřil nějakému podílovému fondu, ve kterém pracují lidé, kteří toho skutečně hodně přečetli zažili a naučili se nepotřebuješ kdo ví jaké znalosti. A na to vybrat si pár správných fondů člověk nemusí mít IQ120! Stačí 100 nebo nějaký rozumný známý, který se v tom alespoň trochu vyzná !!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenpa

Já mám pár tisíc v TrafficMonsoon, více zde: https://sites­.google.com/si­te/jakvydelavat­nawebu/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filip.roksa

Slibně vypadá sociální investování, např. eToro, které nabízí kopírovat profesionály, myslím, že je to dobrý začátek, jak si osahat fungování burzy, více se dočteš tady: http://www.socialni-obchodovani.cz/so­cialni-obchodovani-recenze/

Zdroj: www.socialni-obchodovani.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek