iwetax

Kam dáváte věci které zrovna nosíte?

Myslím tím třeba kam si odložíte kalhoty, mikinu, tričko na ven a naopak kam dáte domácí oblečení,když jdete ven?

Nejlepší odpověď
terry

Teď na křeslo, až bude vše, jak má být, tak budu mít němého sluhu :).
Tedy 2. Jednoho na každé straně postele :).

Další odpovědi
WeeBear

Odkládm ho na roh postele (spím sama v dvoulůžkové, tudíž to ani nebrání místu), většinou se to (pokud opravdu nespěchám) snažím aspoň narychlo poskládat, ať to nevypadá jak u púrasátek. 🙂

hanjimka

Domácí a noční oblečení mám v koupelně na háčku na dveřích a venkovní věci v chodbě na sluhovi.

RomanP

tak to by mohl vědět můj sluha až se tu objeví zeptám se ho

bubukaa

na opěradlo gauče :)

štamgast

Domácí oblečení hodím na postel, křeslo, gauč-kde se převlíkám. A oblečení na ven dávám přes židli. Mám u stolu 3 židle, ale využívám jen jednu, jelikož k sobě nikoho nemám :)

marťa382

Domácí věci mám v koupelně na koši na prádlo a jinak rifle atd. na židli u psacího stolu.

jendahun

Bombarďáky kopnu pod postel:-)
Domácí oblečení věším na jakubce(dřevěný věšák na kalhoty a třeba triko)-němý sluha se tomu taky říká.Vycházkový oděv dávám do velké skříně s posuvnými dveřmi.Do polic skládám svetr a pod..jinak se snažím všechno věšet na ramínka.Jsem panna a tím pádem pedant,žijeme dva v jednom malém bytě,kdybych to rozvěšoval po nábytku – za chvíli bychom se tu nehnuli.Moje drahá polovička to stejně věší málem i na lustr.Marná sláva – někdo musí být pořádný.

Ella

oblečení na ven ukládám po příchodu do skříně, popřípadě do koše na špinavé prádlo, domácí oblečení (a někdy i to venkovní :)) házím na postel

Bettka66

Na postel, na stul :D nebo do koše na praní :D Ale chci si koupit takový ten věšák :)
Mě by spíše zajímalo, kam dáváte věci, které nenosíte. Hlavně sezoni věci.

jojcicka

Mám vakuové sáčky na sezoni věci :) supr věc, když je v bytě málo místa.

Bettka66

Ahoj jo, máš je? To mě také napadlo. A kde se dají koupit a za kolik?

jojcicka

Já je mám od značky Orava
Podívej se na : http://www.ze­nusky.cz/uklid­te-si-ve-skrini-jednou-pro-vzdy/
Tam je napsané i kolik stojí malé a kolik velké. A podívej se na eshop Orava.

Bettka66

Aha, tak moc díky! Podívám se, jestli je tam najdu na eshopu. A asi to s nimi taky zkusím 🙂

jojcicka

Není vůbec zač. Určitě zkus, uspoří to spousty místa 🙂 Tak se mě, ahoj.