Saromeda

Kam darovat kocoura?

Kam darovat kocoura když se už nemohu postarat? utulky jsou plne depozita take. Na inzerat nikdo nereaguje koček je všude dost.

Odpovědi
jedlikGurman

Zkusil bych kontaktovat někoho ze Švýcarského venkova…
Připravují tam vynikající Mostbröckli.

Drap

Zkusit někoho, kdo vyrábí ledvinové pásy.

aliendrone

Inzeruj (Bazoš i Annonce jsou pokud vím pořád zdarma) a inzeruj opakovaně. Oslov vícero útulků, URČITĚ se někde místo pro kočičáka najde!

nyjono

Obejít sousedy.
Záleží na tom, jestli je venkovní nebo domácí. Ale obě varianty jsou mozerné, protože kočky jsou na nějaké prostředí zvyklé a špatn si zvykají jinde.
Psi jsou víc vázaní na pána, kočky více na prostředí.