Adam2

Kam chodíte nejraději k moři?

Nejlepší odpověď
iceT

Jiné

Doplňuji:
K moři se z ČR chodí dost špatně,přece jen je to daleko.

Další odpovědi
Drap

Jiné

Nechodím k moři, už mám staré nohy.

marci1

Do španělska

Doplňuji:
Mám ráda španělštinu a Španěly.

Molva

Do chorvatska

Doplňuji:
No, taky jsem chtěl napsat, že chodí se tam dost blbě, že lepší je auto 🙂
Jinak jezdím k moři moc rád do Norska, ale na ryby 🙂

quentos

Do španělska

k moři nechodím, na to je to moc daleko. I pak je těžká volba, protože v Řecku i ve Španělsku jsem byl zatím jen jednou – málo na to, abych činil obecné závěry. Asi by vítězilo Španělsko, Řecko by bylo v těsném závěsu.

Illines

Jiné

Doplňuji:
Mam v oblibe Jadran a Rude more.

cochee

Jiné

K moři nechodím a dokonce ani nejezdím. Považoval bych to za vyhozené peníze oknem.

anonym

Jiné

Doplňuji:
U jakéhokoliv moře chodím nejraději k moři.

Haňulinkéc

Do chorvatska

lucinka2001

Do řecka

melanie

Jiné

Doplňuji:
My nikam pravidelně nejezdíme (na dovolenou) dvakrát jsme byli akorát na Seychelách a tam je to prostě božský 🙂

lllaura

Do chorvatska

Finančně dostupné, a krásně čisté moře