slipknotak

Kam chodí slunce spát ?

Nejlepší odpověď
Elk

Přesně nevím, ale zeptej se doma v Bohnicích, tam Ti to řeknou naprosto přesně.

Další odpovědi
anonym

Už v ZŠ by ses dozvěděl, že se jedná jen o básnickou metaforu.
Nicméně jeden divák už před tebou odeslal obdobný dotaz jako námět do pořadu Nikdo není dokonalý, tam máš odpovědí téměř na stejné úrovni, jako od pár zdejších exotů.

Zdroj: http://www.nik­donenidokonaly­.info/

SimakPida

Slunce nikdy nespí :D stejně jako čert :D

anonym

Že by za Bavlan v Českém Ráji? Nebo na západ?

Pár možností přikládám, dají-li ale odpověď, za to neručím.

www.ctesyrad.cz/nej­ctivejsi/kam-chodi-slunce-spat

Kam slunce chodí spát?, autor fotografie – Václav Novotný
Kam slunce chodí spát? (cs) … nebo: Fotografie: Kam slunce chodí spát? … Kód pro vložení elegantně naformátovaného náhledu fotografie: Kam slunce chodí spát?
www.photoextrac­t.com/cs/foto/302280­.html

www.week.cz/kam-slunce-chodi-spat/read.php?3,300498

Doplňuji:
Ta otázka je správně zařazená – „Kultura“, „Literatura“.
Stačí se podívat do vyhledávače a není třeba nikoho odkazovat na Bohnice.

honza19hk

na druhou půlku zeměkoule.

anonym

slunko si ustele na mráčku
Doplňuji:
je hezké jak se odpovídá, ale chce to fantazii. I tento portál by měl občas zahmouřit oči a být pro fantasii.

manon

Z poezie pohádek: Cosi mi napovídá, že to pohádkové by se našlo za sedmero horami, za sedmero moři…tak někde bydlí a tam chodí spát :) Večer usíná jako stařec a ráno se budí jako zlatovlasé kudrnaté dítko :)

Convallaria

do postele, kam jinam =)