yuko

Kam byste se nejradeji premistili na dva mesice, pokud byste meli tu moznost?

V lednu a unoru. Nekde na chatu v horach nebo nekde do teploucka k mori? Domu byste se mohli vratit az za dva mesice.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jak jsem dneska viděl v TV, na ostrově Sal na Kapverdách to vypadá moc fajn v každé roční době. Ani by mi nevadilo, že neumím portugalsky a vydržel bych tam klidně až do května.

Další odpovědi
marci1

Hory jsou fajn, ale já už vidím ten malý bílý domek u moře, obklopený palmami, květinami. Nastavuji slunci tvář, poslouchám šumění moře, „křik“ racků a zhluboka dýchám ten čistý, voňavý vzduch. 🙂

dubraro

Rozhodně do tepla.

Kryšpín

Mezi klokany mají tam nýní léto