Kajra

Kam by jste se chtěli podívat neviděni, neslyšeni ve stroji času?

Nejlepší odpověď
BEAES

Do doby, kdy žila císařovna Sisi.

Další odpovědi
ReHu

Do budoucna, jak se budou mít mé děti, až tu nebudu.
Možná také do Paříže ke dvoru na Ludvíka 🙂. Ale jen na chvíli, ono to dříve s tou hygienou nebylo moc slavné 🙂.

anonym

take bych se podivala do budouctnosti, abych mohla klidne umrit az prijde muj cas

Casparek

Do budoucnosti určitě ne, tam bych se jistě dozvěděl něco strašnýho. Ale do minulosti bych lítal furt, moc rád bych se mrknul na svý prapředky.

ten který je

Chtěl bych se podívat do doby baroka a také do doby kdy mne bylo 20 abych pozoroval sám sebe jaký jsem byl divoch.:-)

roxy52

Já docela do kanceláře našeho zaměstnavatele,jak si libuje o kolik nás zase obral.A stát s takovejma podvodníkama nic nedělá.

Michal

Baroko,nebo Secese.

blesk26

Určitě bych se podíval nějaké to století do budoucnosti, jestli to s námi opravdu dopadne tak špatně, jak máme nakročeno …

Také bych chtěl vidět velký třesk, jestli nějaký vůbec byl :) Ale to by asi šlo špatně, protože jak to tak chápu, tak před velkým třeskem čas ještě neexistoval, tedy není asi možné se tam vrátit. A vlastně ani fyzikální zákony našeho vesmíru neexistovali, tak bůhví, co by se s mým strojem času stalo :D

Zdroj: http://api.nin­g.com/files/On­MazVpr3RDFo9mXT­JqvMGL07pgS7fAq­sVPNEcVbzo6t1A­byrq7193Je9iw­LdL66MPmEls4e­TADTpiOdit1aT­G2Ge6Ev6vBD/ti­memachine.jpg

Bunnik

Já bych byla momentálně pěkně vyčůraná a podívala bych se do budoucnosti, co si vytáhnu za otázky u zkoušky a ty bych se naučila ze všech nejlíp :) Jinak bych se podívala asi do pravěku… jsem si jistá, že kdybych se nad tím hodně zamyslela, navymýšlela bych si toho spousty :)

FOG

Asi nekam daleko za „Mlecnou drahu“ a dale ,zjistit ,jak to tam vypada a jestli v tom vesmiru nejsme sami,coz se mi nechce verit nebo zijeme jen jako ve snu – jako Alenka v risi divu a za zrcadlem.