adelaide2002

Kam byste nám doporučili jít s kamarádkou?

Někde v Praze 6. Kamarádce je 13 mě 14.

Původně .. by jste …

Nejlepší odpověď
yuko

Cestovatelská potěšení na Praze 6
Chcete se bavit „postaru“? Pak se vydejte například na prohlídku Břevnovského kláštera, na některou z výstav v letohrádku Hvězda v oboře na Bílé hoře anebo na nostalgický výlet dobovou tramvají. Naopak trendy zábavu v rytmu dnešní doby objevíte na osvětlené in-line dráze v areálu volného času Ladronka, anebo při exkurzi do útrob pražského Letiště Václava Havla. A pokud se vám zasteskne po přírodě, vydejte se do romantického údolí Divoké Šárky, spojené s legendou o Ctiradovi a Šárce!

Zdroj: http://www.ku­dyznudy.cz/kam-pojedete/praha/pra­ha/praha-6.aspx

Další odpovědi
Drap

Do cukrárny!