hanny 2

Kalousek chce zrušit některé bankovní poplatky? Je to pravda nebo apríl?

Doplňuji:
No to jsem se Miroslave zas nic nedověděla!Pustím si telku a slyším – Kájínka propustí a ještě dostane odškodné,Bartošová a Pomeje jsou zase spolu,nestačím valit oči,pak je to všechno apríl a ty poplatky........?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nejdřív zruší poplatky a potom nás všechny. A bez apríla.

Další odpovědi
hanulka11

dnes jsou aprílové zprávy
televizi vůbec nepouštím

BEAES

Nebylo by to špatné…ale je to apríl.

spooky

to by byla nádhera:) ale z říše snů :) v pravém horním rohu při té reportáži byla kachnička :) takže jenom apríl :(

fortin

Vtípkům v televizních zprávách a v novinách na netu se nedá říct jinak než česká debilita. 1. 4. jsou totiž ve zprávách zamíchané nesmysly a nevím které to jsou. V ten den by mohli vypustit zprávu že prezident Klaus zemřel nebo že explodovala další j. elektrárna. Jak moc by se lišily tyhle „zprávy“ od těch neškodných? I ty vedlejší zprávy které se týkají našich peněženek jsou pro mě důležité. Už by měli přestat s vtípkama a začít vydávat pravdivé zprávy. Jinak nemá cenu platit za něco co je potom dementováno jako nesmysl. Podobné budoucí aprílové zprávy začít trestat.