bedunka

k tomu fraxiparinu.ano převádějí mě na warfarin.s lékařem spolupracuji i chodím na testy jen se prostě bojím krvácení

Nejlepší odpověď
mosoj

Po fraxiparinu nevykrvácíte ten se záměrně píchá i před operací. Hlídat je třeba potom ten warfarin přes to INR ( QUICK). Je to běžná praxe že se jedno postupně ubírá a druhé zvyšuje.Naráz se to nemění. Pokud by jste měl vysoké INR budou se vám dělat modřiny a z každého škrábnutí vám poteče hodně krve. Je to třeba odsledovat podle toho INR. Ono to bude také souviset s tím co jíte. Takže bez lékaře a laboratoře to neustojíte.