Jaro500

K ovladači sx 2018 epson-jak pozunám zda mám W7 32 nebo 64 b a na stránce epson je nekolik ovladačů ,který jete správný

Nejlepší odpověď
brillant

Podívej se – start\ovládací panely\systém a tam si to přečteš. Měl si pokračovat v původní otázce a nezakládat ke stejnému tématu novou. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-o-ovladac-na-tiskarnu-epson-stylus-sx218-mam-os-w7-dekuji

Další odpovědi
anonym

Ťukni pravým na Tento počítač, zvol Vlastnosti, záložka Obecné, Systém – tam se dočteš, jaký máš OS.
A z ovladačů si zvol ten nejnovější (nejvyšší verze – pro 32 je to 1.2).