Michal Kole

K čemu všemu slouží muži a obecně samcům savců varlata, kromě tvorby mužských pohlavních buněk spermií ?

Nejlepší odpověď
Drap

A to se ti zdá málo ?

Další odpovědi
zjentek

někdy potom ještě koule lítaj na bojišti. Je to takové specifické místo na samiččím těle, to asi neznáš ,)

maistrdc

Ještě vyrábějí hormon testosteron, bez něho by se chlapy nechovaly jako chlapy
Doplňuji:
jpau to je na mě?

Reezo

občas si říkám, jestli tvé otázky mě ještě můžou překvapit a furt se přesvědčuji, že můžou 🙂 varlata jsou tvořeny z ženských vaječníků. každý člověk je nejdřív žena, až pak podle chromozomu se zacnou tvorit pohlavni organy. Vsimni si, že muz by nemusel mít třeba bradavky. Ty má právě kvůli tomu, že kdysi jsme všíchni byli ženy… 🙂 Žena má zase drobný penis. Muž a žena toho maj společného víc, než si hodně lidí myslí. Pouze psychologie určuje chování.

Jsemtady

Spermie a muzske hormony. Takze delaji z muzu muze co se tyce agresivniho dobyvacneho a ochranneho chovani a umoznuji se rozmnozit a predat geny dalsi generaci.
To si myslim ze staci.

Bobík147

Varlata jsou také k tomu, aby držely spermie při nižší teplotě než je teplota uvnitř těla. Spermie totiž moc nemusí teplo, proto jsou varlata „venku“.

bolak

michale nenech se zdeptat, i jedno je dost!