Avatar uživatele
zjentek

K čemu všemu nutně potřebujete ženu?

Co sami nezvládnete?

(Otázka zejména pro muže.)

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, VaclavZeman před 227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
VaclavZeman

Já jen k uspokojení (tedy jsem toho schopen i bez ní u hezkých obrázků), proto nehledám na seznamkách dlouhodobý vztah. Vždy přijde jen noční návštěva. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ke všemu. Cokoliv ženě dáš, vždycky to udělá lepším. Dáš-li jí spermii, ona ti dá dítě. Dáš-li jí dům, dá ti domov.Dáš-li jí potraviny, udělá ti jídlo. Dáš-li jí úsměv, dá ti své srdce. Cokoliv jí dáš, to znásobí a rozšíří.
🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Jestli tohle nevíš, tak já ti napovídat nebudu. Třeba je to i důvod, že žádnou nemáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Určitě na zrození nového života a žena se obvykle stará o děti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Vzpomněl jsem si na puberťácký vtip. Na výstavě nové techniky byla jako exponát
vystavena krabice s otvorem, na ní byl nápis: „Nahradí ženu“. Jeden pán vystihnul čas, kdy nebyl nikdo nablízku a přiložil k otvoru svoje přirození. Za chvíli strašně zařval, odtáhnul přirození a měl na něm přišitý knoflík. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Samtibalfars

Protože chlapa bych nechtěl a sám být také nechci to je hlavní důvod téměř každého muže.

Kdo spousta jiných důvodu ale na tyto důvody přijde každý až když si nějakou najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Prvotně jako partnera druhého pohlaví k založení plnohodnotné rodiny s vlastními dětmi. Což by bez ní nebylo realizovatelné.
Co se týká doplňujícího dotazu, mimo to rození dětí, sice vše běžné, co zvládnou ženy, rovněž zvládnu většinou i sám.
Ale, vzhledem k „rozdělení kompetencí“, jí klasické ženské práce většinou přenechávám.
A intimně, kvalitní a plnohodnotný sex, bez dobré a milované ženy, rovněž (aspoň podle mne) neexistuje. Takže ten, bez ní, rovněž nezvládám. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Avatar uživatele
zjentek

Rokio když tohle nemůžeš vědět tak raději nepiš „určitě“. Jen rada.

Avatar uživatele
zjentek

Elkon čili když stíhám a zvládám tak jsem vlastně ztrátný ubožák. Děkuju.

Nový příspěvek