adamvosvrda1

K čemu slouží stránka Odpovědi.cz?

Proč je tato stránka vlastně založena? za jakým účelem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vše je vysvětleno hned v úvodní pasáži nápovědy. Zřejmě sis je ještě ani neotevřel. Bohužel to tak vypadá i u mnoha jiných zkušenějších uživatelů. Kromě vzájemné pomoci mezi uživateli a zábavu je to i způsob jak vydělat majiteli webu peníze, ale to mu nikdo nemůže vyčítat. Tím, že uživatel tady je, tak to taky schvaluje. Komu se podmínky nelíbí, tak zpravidla odchází.

Další odpovědi
led

Bez otázky niet odpovedí.
Je veľa ľudí, ktorí napriek už skoro 30 rokov verejného internetu sa nenaučili ako vyhľadávať odpovede na svoje otázky cez internet, prípadne určité percento „lenivých žiakov“ stránky tohto typu im pomáhajú nájsť odpovede. Tak isto je veľa ľudí, ktorí sa so svojimi znalosťami podelia.
O ekonomike tejto stránky tu nebudem diskutovať.

anonym

Někdy i k hádání, pomlouvání, zesměšňování, urážení…, ale jinak to je prima stránka, která má sice své mouchy, ale postupem času se zdokonaluje.

zjentek

Nevím.

led

zjentek, musím vám dať ako hovorcovi väčšiny za pravdu. Naozaj to mnohí nevedia a mýlia si to s okresným trhoviskom.

zjentek

Tak s něčím takovým si to já nemýlím, posledně jsem tady chtěl něco prodat, jako na eBaji, a „otázka“ okamžitě zmizela. Přitom to byla jasná a věcná otázka- Nepotřebujete ***?
…kdy *** byl popis zboží a nechyběl ani povinný otazník.
Můžete mi přeložit toho „hovorca věčšiny“ do češčiny? Nerozumím tomu…