Avatar uživatele
adamvosvrda1

K čemu slouží stránka Odpovědi.cz?

Proč je tato stránka vlastně založena? za jakým účelem?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2898 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Vše je vysvětleno hned v úvodní pasáži nápovědy. Zřejmě sis je ještě ani neotevřel. Bohužel to tak vypadá i u mnoha jiných zkušenějších uživatelů. Kromě vzájemné pomoci mezi uživateli a zábavu je to i způsob jak vydělat majiteli webu peníze, ale to mu nikdo nemůže vyčítat. Tím, že uživatel tady je, tak to taky schvaluje. Komu se podmínky nelíbí, tak zpravidla odchází.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Bez otázky niet odpovedí.
Je veľa ľudí, ktorí napriek už skoro 30 rokov verejného internetu sa nenaučili ako vyhľadávať odpovede na svoje otázky cez internet, prípadne určité percento „lenivých žiakov“ stránky tohto typu im pomáhajú nájsť odpovede. Tak isto je veľa ľudí, ktorí sa so svojimi znalosťami podelia.
O ekonomike tejto stránky tu nebudem diskutovať.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Někdy i k hádání, pomlouvání, zesměšňování, urážení…, ale jinak to je prima stránka, která má sice své mouchy, ale postupem času se zdokonaluje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

zjentek, musím vám dať ako hovorcovi väčšiny za pravdu. Naozaj to mnohí nevedia a mýlia si to s okresným trhoviskom.

před 2898 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Tak s něčím takovým si to já nemýlím, posledně jsem tady chtěl něco prodat, jako na eBaji, a „otázka“ okamžitě zmizela. Přitom to byla jasná a věcná otázka- Nepotřebujete ***?
…kdy *** byl popis zboží a nechyběl ani povinný otazník.
Můžete mi přeložit toho „hovorca věčšiny“ do češčiny? Nerozumím tomu…

před 2897 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek