Avatar uživatele
annas

K čemu je dobré mít na internetu nastavené RSS?

Prosím o laickou odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, vagra, aramah, rynek878 před 4835 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

RSS je rodina XML formátů určených pro čtení novinek na webových stránkách a obecněji syndikaci obsahu.

Technologie RSS umožňuje uživatelům Internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS zdroj (RSS feed, též RSS kanál, RSS channel). Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se obsah mění a přidává velmi často (například zpravodajské servery).

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/RSS

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Třeba na to,že se ti na liště objeví nějaká zpráva,třeba z Odpovědi a tak víte,že přibyly nové příspěvky bez toho,že máte otevřeny stránky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Dole u lišty Vám vyskakuje okénko, které upozorňuje, že se objevily nově otázky na Odpovědích. Já jsem na to klikla a nevím, jak to vrátit zpět, aby mi tu nic nevyskakovala. Zbytečně se mi kvůli tomu zasekne PC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Abys pořád nemusela kontrolovat svoje oblíbené stránky, na kterých často přibývá novej obsah. Můžeš si do jednoho výstupu (speciální program nebo jen doplněk webovýho prohlížeče) nasměrovat třeba zprávy, nový příspěvky z oblíbenejch blogů, otázky z Odpovědí a podobně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek