dust8

K čemu se má vlastně podepisovat kreditní/plateb­ní karta?

Odpovědi
Mc Merkurion

… nevím, nikde jsem to nedělal a nevím, jak bych ji v mobilu podepsal …

Arne1

Mělo to smysl kdysi, dnes s rozvojem elektrockého bezkontaktního placení už je to zbytečné. Nově vydávané karty už tam ten pásek n apodpis ani nemají.

Dochy

U nás se již téměř všude používá PIN ale i u nás můžete a v některých zemích v zahraničí téměř jistě i budete požádáni o podpis účtenky a obsluha bude podpis kontrolovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.