zjentek

K čemu má vlastně sloužit internet?

..myslím aby byl dobrým sluhou :o

Nejlepší odpověď
ivzez

Já bych řekla, že k propojení vzdálených počítačů.

Další odpovědi
anonym

Najdu si vše,co potřebuji:jízdní řády,premiéry filmů,kulturní akce v mém kraji.Ordinační hodiny lékařů včetně jejich hodnocení,dávno zapomenuté recepty ..Telefonní čísla řemeslníků,nabídky prací,levné nákupy,nové recepty,možnost komunikovat zdarma s rodinou na FB.Najdu všechno co potřebuji,dávno zapomenuté písně,rady, on už je mým dobrým sluhou.

anonym

beru jej jako info. Stejně si filtruiu informace

beer

K poskytování a sdílení informací, studiu, zábavě, komunikaci a třeba tomuto: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chcete-videt-pohled-na-nasi-planetu-on-line-z-vesmirne-stanice-iss

jinsun

dnes si všichni pletou tři pojmy – Internet, internet a aplikační služba worldwide web(www)
Internet:
Veřejná datová globální paketově orientovaná síť vzájemně propojených datových sítí, která nabízí soubor služeb přenášených prostřednictvím protokolu IP (internet protokol). (Mezi neodbornou veřejností se označení Internet nesprávně používá v kontextu nejznámější aplikační služby – worldwide web.).
internet:
Je počítačová síť, tj. to co máš doma – AP(Wi-Fi router), počítače mobily, všichni jste v jedné počítačové síti.
www:
Nejznámější službou internetu je www.

Služba www se stává fenoménem doby a laická veřejnost jej označuje přímo termínem internet jako takovým.

pokud jsi taky laická veřejnost, ptal ses pak tedy na otázku: „K čemu slouží služba worldwide web?“.

zjentek

jinsun, ještě jednou pro tebe: k čemu má vlastně sloužit internet? :o

zjentek

česílko, a ten filtr na to pomáhá? :o