Michal Kole

K čemu jsou na Úřadě práce zprostředkovatelky, když v mém případě zprostředkovatelka selhala na 100% ?

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, jak s malým děckem – tak znovu:
Na ÚP jsou ve zprostředkovatelně práce úřednice, aby Vás zaregistrovaly do seznamu uchazečů o zaměstnání, kontrolovaly, zda jste již dost otráven docházením na ÚP a zda jste si již práci našel, případně aby Vám nabídly něco málo z toho, co jim případní zaměstnavatelé nahlásí.
Doplňuji:
Ad Drap – myslíš si, že Michal umí číst? Já začínám mít obavy, že je nejen neplavec, ale i částečný negramota. Psát sice umí, ale co když píše pořád dokola jedno a totéž právě z toho důvodu, že to má někde napsané a jen to opisuje? Třeba neumí dát dohromady novou otázku. Jen aby těch jeho problémů nebylo podstatně více, než se zatím projevilo. Třeba bude i nějaký dys.......

Další odpovědi
Drap

Již několikrát a to i v otázkách které jsi položil ty, zaznělo z odpovědí, že ÚP tady nejsou proto, aby sháněly někomu práci. Je tvůj problém, že nečteš odpovědi na otázky které jsi sám položil a že nedokážeš toto pochopit.
Doplňuji:
Podle toho že umí psát, předpokládám , že umí i číst. Faktem ale je že se ke svým otázkám téměř nikdy nevrací. Proto taky boduje ostatní jen zcela vyjímečně. Nepřemýšlí asi moc o tom, klade otazky tak jak ho momentálně napadnou a doufá jen, že jeho poněkud zvláštní otázky někdo oboduje.

www

Michale, Michale… právě teď mne zase svrbí mazací palec! 😁:-D

Robert_PM

V první řadě jsi selhal Ty.