aevul

K čemu je „Blokovat uživatele“?

Doufal jsem, že už o zablokovaném uživateli „neuslyším“, ale pořád vidím jeho otázky. Nápověda i FAQ mlčí. Je to teda k něčemu? A dají se nějak zneviditelnit otázky, které blokovaný pokládá?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Aby tě nemohl kontaktovat zprávou. Je tu více věcí postaveno na hlavu, takže tohle je poslední věc, co bych řešil.

Další odpovědi
df

Taky jsem to zkoušel. Bohužel je to tak. Těch bláznů se nejde zbavit

Dochy

Pokud se nemýlím, tak v dobách, kdy ještě fungoval stream, to snad znamenalo, že uživatelovi příspěvky do streamu nekvalifikují. Ale nejsem si úplně jist, já snad nikdy nikoho neblokoval (občas lze nalézt něco zajímavého i od člověka, kterému bych jinak, ač laik, přisoudil psychiatrickou diagnózu.)

led

„Blokovat uživatele“ znamená len to, že tento zablokovaný užívateľ vás nemôže priamo kontaktovať na vašom účte v odpovedi.cz. Je to len vo vzťahu smerom k užívateľovi, ktorý zablokoval. Vo vzťahu k ostatným užívateľom sa nič nezmenilo.

Vzniklo to na základe mnohých neverejných osobných útokov jednotlivých užívateľov na iných užívateľov vo zmysle psychického terorizmu svojich obetí.

Toto bol aj jeden z pôvodných podnetov k vytvoreniu „uzavretého profilu“, kedy pri otvorení takéhoto účtu okrem základných verejných údajov „uzavretého profilu“ nevidíte ani jeho verejné príspevky, ani nemáte možnosť komunikácie v tomto účte.
Uzavretosť kontaktov podľa môjho názoru len zvyšuje nevraživosť a podvodné vytváranie niekoľkých účtov toho istého užívateľa na ješitné vyvolávanie sváru medzi užívateľmi a pretláčanie svojho „nedotknuteľného JA“ do nejvyšších priečok v tabuľke užívateľov aj za cenu mŕtvol protivníkov na ceste k víťazstvu „svojho jedinečného JA“

Darcy

taky jsem doufala, že bloknutím už neuvidím nejenom reakce, ale hlavne témy od jednoho z uživatelů, ale bohužel – čertík z krabičky leze pořád..

led

aevul, som prekvapená že podľa vašej súčasnej registrácie od roku 2017, aj keď ako inde tvrdíte, že ste boli tu registrovaný už pred „Dňom D“ tj v roku 2009, nepoznáte princíp a pôvodný účel funkcie „Blokovat uživatele“.
Môj názor, zjavne ste si vytvorili tento terajší profil po „Veľkej vojne užívateľov odpovědí“ končiacej pomerne rezolútnym zásahom admina a hromadným odchodom niektorých užívateľov s prípadným znovuzrodením v inom prevleku. Vlk aj keď má na sebe baraní kožuch, svoj pach a stopy neskryje.

Filip84

led: Kecá.

Kdyby to byla pravda, tak nemůže nahlásit příspěvek tak, že se ihned skryje – to může jenom stříbrný, či zlatý, uživatel, k čemuž se přiznal (aniž by se ho někdo ptal, jak je jeho „dobrým“ zvykem).

Troll se vždy, poměrně snadno, odhalí. 🙂

aevul

Filip84: A když už budeš u toho dokazování, můžeš mi říct, co bych měl z toho, že jako začnu od začátku a stříbrný účet si ponechám aktivní? Jaký bych z toho měl prospěch? Než někoho začneš hlava nehlava obviňovat, zkus napřed zatřepat tím, co máš mezi ušima.

A nauč se už konečně česky, ty negramote.

aevul

Filip84: můžeš dát odkaz, kde jsem něco takového řekl? Nebo jsi jen prolhaaná nula?

aevul

led: Nikdy jsem neřekl, že jsem tu byl před „Dnem D“. Říkám, že tohle je moje reinkarnace. Tehdejší účet byl členem od 8/2014 a poslední příspěvek „Před 2481 dny“, tj. 14.1.2016. Bohužel, nevím, na jaký mail jsem to tenkrát registroval, takže jedu na novo.

A uživatele jsem nikdy neblokoval, až teď jsem chtěl poprvé.

led

Potom mi nie je jasné, odkiaľ máte zoznam užívateľov tejto stránky z testovacích čias pred jej oficiálnym otvorením (v otázke o služobne najstarších užívateľoch v súčasnosti aktívnych). Užívatelia s nickami v časoch predo mnou už všetci odišli. S úctou služobne najstaršia…

aevul

Na tom není nic magického nebo nečestného. Vzal jsem žebříček uživatelů, na každého uživatele kliknul s držením klávesy Ctrl, aby se odkaz otevřel do nové záložky a koukal jsem. Skončil jsem někde u Pokročilých, pak mě to přestalo zajímat. Samozřejmě, mohou být uživatelé, kteří jsou tu dlouho, ale nedošli ani na Bronzového, ale to riziko jsem akceptoval, stejně o nic nejde. Šlo by na to napsat skript, ale nestálo to za to. Když si najdeš systém, jde to rychle.