Avatar uživatele
anonym

Jste zvedavi?

clovek je od prirody tvor zvidavi,ale nekdy to preroste ve zvedavost,uz nas nezajima jak vznikla elektrina,kdo postavil cinskou zed,ale kdo to sel po ulici,co mela na sobe atd stava se vam to casto?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, anonym před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Mě je úplně fuk,kdo šel po silnici a co měl na sobě. Kdyby tam nešel nikdo,tak by to bylo nejlepší. Proto se snažím sehnat nějaké bydlení,kde pokud možno nikdo lozit nebude.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Já jsem zvídavá, občas i zvědavá. Zajímám se o to, co se děje ve světě, jak se mění přístup ke skutečnosti atd.
Všímám si také lidí, s nimiž se setkávám. Vzhledem ke svému povolání jsem poznala mnoho jedinců, mnozí zanechali v mé duši nezapomenutelný otisk. Na některé nikdy nezapomenu, s jinými jsem se jen míjela – již nikdy více…
Občas si při osobním setkání pomyslím , že dotyčný (dotyčná) je elegantní, usměvavý, příjemný na pohled, jindy spíš strašidlo, které působí nepřístupně a nevlídně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Já jsem spíše takový,že moc zvědavý nejsem a zároven jsem nerad když se o mne někdo moc zajímá.Nechtěl bych být slavnou osobností např.zpěvákem,her­cem,politikem nebo spisovatelem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Někdy se mi to stává.A je v minulosti plno vymyšlených věcí,že se ptám:koho to napadlo?
Tato otázka mne napadá i dnes,ale oproti minulosti znám smutnou odpověď......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Souhlasím s annas. Je třeba rozlišovat mezi zvídavostí a zvědavostí.
Zvědavý nejsem ale to druhé určitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Tak já jsem velice zvídavý typ, čtu články o vesmíru, U.F.O a další vědecké články. Ale zvědavý jsem také, kdo není zvědavý, ten snad (pro dnešní dobu) není člověkem. Po lidech, respektive po ženách (pro můj věk) po slečnách koukám, různě si je tipuju, ale, že bych o sobě měl říct, že jsem na ně „zvědavý“ to bych asi o sobě nepřiznal..:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek