Duvemblejt

Jste závislí na PC?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
panenka

Ne

Jak kdy když nic nemám na práci tak jsem u něj furt když práci mám a nebo musím jet mimo domov tak jsou na něm mé děti takže u mě je to 50:50

Další odpovědi
Alesh

Ano

A všichni, co tu sedí a tvrdí, že ne, tak kecají sami sobě! … panenka, quentos, dědapetr, slad08, … 🙂

anonym

Ne

Všichni máme tendenci sami před sebou se tvářit, že ne, ale ve skutečnosti v populaci převažuje varianta „částečně“, která jako obvykle v nabídce chybí.

quentos

Ne

neřek bych, jsou dny, kdy si od něj rád odpočinu. Spíš u mě převažuje jeho pracovní využití.

Terryle

Ano

a já si to přiznám :oP Když můžu, tak neodolám. Ale když to nejde, tak taky absťák nemám…

dědapetr

Ne

Jsem u PC jen mezi péčí o vnučku.

slad08

Ne

Nejsem závislí, že by na něm musel sedět jen tak to se říct nedá. Pokud mám volný čas , tak ho občas zapnu a mrknu se na Odpovědi.cz. Asi jak říká quentos.

Itter

Ano

filva

Ano

DusanOrlik

Ano

webmastering

Deli

Ano

Já příšerně, přiznávám. Asi nedostatek kontaktu s lidmi na mateřské 🙂

Pro Duvemblejt: Prosím, proč tenhle nick? Má něco společného s jednou německou přepravní firmou??

Syd

Ano

samicek333

Ne

Myslím že ne, ale občas mě to tam strašně baví a strávím u PC třeba 3 hodiny, občas se mi tam spíš nechce, takže asi ne