Miroslavst

Jste zamilovaní?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Terryle

Ano

Jo, platonicky do kapitána, se kterým jsem před týdnem letěla zpátky do Finska. Nechal mě očumovat kokpit, byl ohromně příjemnej (i na pohled :o), sympaťák, ukecanej, zajímal se, co tu dělám a takto. Platonický zamilovávání se do pilotů je u mě diagnóza, pěkně se na ně pak vzpomíná a přitom nehrozej komplikace. Obvykle tím začne zamilovávací období a přeorientuju se na někoho dalšího…
no jo, podzim/zima volá. Na většinu lidí leze jaro, na mě to leze touhle dobou… že já vždycky musím mít něco extra.

Další odpovědi
kropitko

Ne

Ne, a ne proto, že bych svého manžela nemilovala, ale zamilovaná už vážně nejsem, to jsem byla tak půl roku před tím, než jsme spolu začali chodit, no a pak tak půl roku, co jsme spolu chodili.

mildík

Ano

Jahoda

Ano

Jsem šťastně zamilovaná 🙂

BEAES

Ano

aramah

Ano