VaclavZeman

Jste šťastní, že se nyní dny prodlužují?

Na mě to má i psychický vliv. Sice se z douček vracím za tmy, ale to je jasné, že ani v létě nebude v třiadvacet hodin venku vidět, ale když jdu ze školy a venku je krásně a je ještě vidět bez umělého světla, tak se mi pochoduje dokonce i lépe.

A co vy? Děkuju.

Odpovědi
Rokio

Jsem šťastný jako blecha.

Jiří Bohumil

U mne a i u dalších lidí z mého okolí, nejde ani tak o „prodlužování dne“, ale o to, že přichází období jara a léta, které je pro mnoho lidí oblíběnější a příjemnější částí roku, než podzim a zima. Možná vajímaje aktivní sportovce provozující zimní sporty. A „příchod“ jara je, i z psychologického hlediska, pro většinu živých tvorů, velice kladný. Takže ano.

Ametyst

Je stále zima a dny jsou delší, to je ideální kombinace. Líbí se mi to. I když přiznávám, že až budeme moci přestat topit, bude to lepší.

michalds

jo