ten který je

Jste štastní?

Jste štastní že zítra nemusíte do práce?Já štasten nejsem,jelikož do práce jít musím.Přeji vám všem dobrou noc a zítra se opět těším zde.P.S.Po práci legraci:-)

Nejlepší odpověď
panenka

Ano jsem ráda že je konečně víkend i když jsem na MD mám hodně létáního po úřadech a ježdění po zakázkách a odpočinout si můžu jen o víkendu.Takže se těším už na zítřek až se pěkně vyspím
A taky vám přeji dobrou noc

Další odpovědi
PostApMan

Nejste sám, taky pracují něco na způsob 24/7.
Takže ne nejsem z toho šťastný, ale jak píšete – po práci legraci. Všechno se musí brát pozitivně.

Taky Vám přeji dobrou noc.

Miroslavst

Nejsem, nejraději bych makal až do roztrhání těla :D Hold co nadělám, budu si muset užívat volna. A přeji dobrou noc.

vecernice

Já jsem teda štˇastná,že mě čeká šestý pracovní den.A potom ten sedmý a hurá v pondělí jedu od začátku.Kdo jde spát,tomu přeju hezký sny!

martina1

A já bych zase do práce tak ráda šla,ale nejdeto:-(

dagry

Ano jsem šťastná, že mám volný víkend. Jsem šťastná, že jsem jakž takž zdravá a že se můžu hýbat. Jsem šťastná, že mám práci (kterou sice nenávidím), ale mám ji a jsem smutná, že syn o práci právě přišel, ale on na rozdíl ode mě to neřeší. Jsem šťastná, že nejsem v blázinci jako moje kamarádka (ale ona je tam spokojená´). A jsem šťastná, že i v mém věku mám ještě oba rodiče, kteří už tu nemusí třebas dlouho být. A pak je tu spousta a spousta drobných maličkostí, které mi kazí právě tu radost ze života. Jako je třeba týdenní čekání na opraváře „vodaře“ jestli přijde a nebo ne. A zatím nepřišel, takže budeme čekat další týden.

iwetax

Já jsem na mateřské – tak jsem šťastná každý den.

ReHu

Já šťastná jsem. I když pracuji.
Práce je mým koníčkem 🙂. Pomáhám jiným i sobě 🙂.

Michal

Někdy ano,někdy ne.