Avatar uživatele
ten který je

Jste štastní?

Jste štastní že zítra nemusíte do práce?Já štasten nejsem,jelikož do práce jít musím.Přeji vám všem dobrou noc a zítra se opět těším zde.P.S.Po práci legraci:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, kapka, PostApMan před 5015 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Ano jsem ráda že je konečně víkend i když jsem na MD mám hodně létáního po úřadech a ježdění po zakázkách a odpočinout si můžu jen o víkendu.Takže se těším už na zítřek až se pěkně vyspím
A taky vám přeji dobrou noc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Nejste sám, taky pracují něco na způsob 24/7.
Takže ne nejsem z toho šťastný, ale jak píšete – po práci legraci. Všechno se musí brát pozitivně.

Taky Vám přeji dobrou noc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Nejsem, nejraději bych makal až do roztrhání těla :D Hold co nadělám, budu si muset užívat volna. A přeji dobrou noc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já jsem teda štˇastná,že mě čeká šestý pracovní den.A potom ten sedmý a hurá v pondělí jedu od začátku.Kdo jde spát,tomu přeju hezký sny!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

A já bych zase do práce tak ráda šla,ale nejdeto:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Ano jsem šťastná, že mám volný víkend. Jsem šťastná, že jsem jakž takž zdravá a že se můžu hýbat. Jsem šťastná, že mám práci (kterou sice nenávidím), ale mám ji a jsem smutná, že syn o práci právě přišel, ale on na rozdíl ode mě to neřeší. Jsem šťastná, že nejsem v blázinci jako moje kamarádka (ale ona je tam spokojená´). A jsem šťastná, že i v mém věku mám ještě oba rodiče, kteří už tu nemusí třebas dlouho být. A pak je tu spousta a spousta drobných maličkostí, které mi kazí právě tu radost ze života. Jako je třeba týdenní čekání na opraváře „vodaře“ jestli přijde a nebo ne. A zatím nepřišel, takže budeme čekat další týden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já jsem na mateřské – tak jsem šťastná každý den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já šťastná jsem. I když pracuji.
Práce je mým koníčkem 🙂. Pomáhám jiným i sobě 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Někdy ano,někdy ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek