Kiti

Jste spokojeni ve svem zamestnani?

Vymenili jste nekdy praci proto, ze jste tam byli nestastni? Jen tak, bez vetsiho duvodu.

Nejlepší odpověď
zjentek

Já ne ja nejsem. Nikdy jsem nebyl. V každým mi vadí, že ze mě chtějí více dostat, nežli mi nabídnout. Což nechápu. Přitom, jak by to byly krásný zaměstnání, kdyby se odměny odvíjely podle skutečných kvalit a schopností… ;)

Další odpovědi
redy

Člověk by měl bejt v práci spokojenej, ale kdo je, že?

Kdybych byla nespokojená já, tak bych šla:-)

Naštěstí toto nemusím řešit.

dudu

Nedávno jsem zde zmínil, že i u nás jsou ještě regiony kde možnost pracovat je stále považována za boží požehnání. Proč však nabývám přesvědčení, že narůstající většina našinců předurčených svými schopnostmi manuálně pracovat nemíní a nikdy nebude! Musíme se smířit s tvrdou realitou, že makat rukama jsou v naší domovině ochotni snad už jen Ukrajinci. Přitom např. v kraji Ústí/Labem dnes nedokončí základní vzdělání více než 10% absolventů. Co z toho vyplývá – utěšeně se nám zde /a nejen tam/ množí pracanti nebo další chátra a nenasytní kandidáti na státní podporu? Jsem ve svých náhledech zmaten a pomýlen?

briketka10

Já jsem mladší, ale již v plném invalidním důchodu.
Dříve jsem byla v každém zaměstnání spokojena.
S odměnou už ne. Člověk se dře až vypustí všechnu
sílu a nic za to :((

Rokio

Ano, jsem spokojen s mojí činností, kterou dělám.

Jsem učeň na prodavače, investor a bloger.

První činnost sice není povolání, ale naplňuje mě více než studium OA. Investování mě též baví, jelikož mám dobrý pocit s narůstajícího bohatství a blogování zlepšuke moji slovní zásobu.

StandaSan

To, že je člověk v práci nešťastný mi přijde jako dost velký důvod k tomu z ní odejít.. spočítejte si, kolik v ní trávíte času – strávit tolik života v depresích opravdu nechci. Také mi to ale trvalo několik let, než jsem si to uvědomil. Nakonec to ale dopadlo dobře a já dělám práci, které mě baví. Našel jsem ji konkrétně na https://www.e­kariera.sk/ 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.