Blecha

Jste spokojení se svým platem?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem spokojena a stastna jako blecha. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
dědapetr

Ne nejsem,žádný neberu.

aloevera5

Já ano :o)

www

Můj plat je důchod a spokojen jsem tak, že vůbec ☹

anonym

být spokojen se svým platem znamená, neřešit ho? Moci se plně soustředit na kvalitní práci? Nemuset hledat vedlejšáky a soukromé brigádičky? … pak asi ne 🙂

Jikra

Můj plat je důchod a jsem s s ním spokojený.

lexx

to je provokace !!! soc.příspěvek na bydlení 2140 Kč, jinak úspory, sem-tam brigádička (posekat zahrádku, mýt auto, malovat byt, pohlídat děcko…) nebýt rezerv tak polní tráva, zbytky z kontejnerů a lepenková krabice v lese (VŠ, nezaměstnaný)

Deli

Může být člověk spokojen s výší rodičovského příspěvku? Je to jako by matky stát trestal za to, že mají děti…
Ale moc to neřeším, manžela mám šikovného a pracovitého, děti úžasné, tak prostě nemám značkové džíny a tři kabelky 🙂

terry

Jasně, že jo 🙂.
Ale pořád by to mohlo být ještě víc:-). Vždycky je ty Kč kam vrazit 🙂.

Drap

Určitě nejsem

kenyrts

I já jsem spokojený i když žádný neberu.

BENYTA

Určitě bych byla spokojená, jen kdyby nějaký byl…
(existenční minimum – 2 020 kč)

baghira

V zásadě ano. I když si myslím, že bych si zasloužil vyšší.