Kamionak09

Jste spokojeni se současnou vládou a s jejími kroky a antisociální politikou?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
huxa

ANO

Další odpovědi
anonym

ANO

jpau

ANO

Doplňuji:
A vešekerou silou svého jednoho hlasu se zastanu o to, aby byla stejná vláda i po volbách. Současná vláda není antisociální ale spravedlivá – pracuješ, ok máš se dobře, nepracuješ? Máš se špatně! A neříkejte mi, že to je tím že není práce, je to jen tím, že lidé nechtějí pracovat. Schválně kdo z vás by šel zametat, kopat díru nebo dělat jakoukoli špinavou práci, kterou s radostí vezmou cizinci z východu…

Alesh

ANO

Je to bída, to co předvádějí, ale situace v Evropě není nikterak růžová celkově. Jsem rád, že mnohá ekonomická čísla stále říkají, že máme celkem daleko do Řecka a dalších velmi problematických ekonomik.
Taktéž si myslím, že tu tvojí otázku chtělo poněkud rozvést, co konkrétně považuješ za kroky vlády a které za asociální.
Ocenil jsem, když se v prezidentských debatách položili K. Schwarzenbergovi otázku, jakou by dal známku vládě v které sedí a on řekl, že v jeho škole by dostala 2-. Já s ním souhlasím. Není to žádná sláva, ale furt lepší než populistická politika socialistů s podporou komančů. Teď mají plnou hubu keců, jak to všechno vyřeší, jak se o lidi postarají, jak nastartují ekonomiku, jak zametou s korupcí a jak to dopadne: Udělají 2, 3 kroky, které malinko ulehčí těm nejchudším a tím to zhasne.
Takže z možností, které mi tato anketa dává, volím ANO, i když s velkými výhradami.

anonym

NE

A nechápu „jpau“, protože statisíce lidí pracují a lépe se nemají.Myslím tím obyčejné lidi co dělají na pásech ve fabrice, pokladní ve všelijakých marketech, zkrátka lidi co musejí makat rukama.TI SE MAJÍ DALEKO HŮŘ NEŽ DŘÍVE.
Nejlíp se má v tomto státě ten kdo umí krást tak, aby se na to nepřišlo a nebo kdo umí lépe podplácet.
Na začátku revoluce nás přesvědčovali, že když budeme více a lépe dělat, budeme se mít lépe.NIKDY TO PRAVDA NEBYLA.KDYŽ UKÁŽEŠ VE FIRMĚ, ŽE DĚLÁŠ VÍC JAK NA 100%, tak přepíší normu, protože dělník si nemůže vydělat víc jak 10–12 tisíc.

brillant

NE

BooYah

NE

Drap

NE

Určitě ne.

pusinka50

NE

Horší už to být nemohlo…i když možná mohlo, protože hůř ještě teprve bude