Avatar uživatele
terry

Jste spokojeni s digitálním příjmem TV programů? Myslím hlavně mimo město. Nebo byste raději vrátili anal.vysílání? Díky

Doplňuji:
Sat nechceme, neb nejsme takoví TV nadšenci a při STB není vidět nic.
Při analogu měly sice postavy duchy, ale dalo se na to dívat a byl i zvuk.
Nepotřebujeme kvalitu, ale abychom věděli aspoň děj filmu nebo postavy při závodu nebo zápase. A to teď už 3 dny ne :(.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, dudu, johana 56, Heřman, briketka10 před 4476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nemá cenu spekulovat. Pokrok nezastavíme a digitál má víc výhod než nevýhod.
O všech se dá diskutovat ale o tom že odpadly tzv. duchy na obrazovce způsobené odrazy, se nedá.

Osobně mně nejvíce vadí tzv, žehlení obrazu které je typické jenom pro digitální obraz.
Nejvice je to vidět na obličejích, kde chybí
detaily obličeje ( vrásky a struktura ).
Doplňuji:
terry: Chyba bude asi někde jinde. Vypadá to na to, že nemáte vhodný přijímací řetězec. Anténu, nasměrování, svod.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

jsem spokojená přijímám víc jak 22 dig.stanic a hodně cizích hudebních, bydlím na vesnici a analog bych nevrátila, protože jsem na něj skoro nic nechytila ČT2 byla hodně špatná už předtím než se začlo uvažovat o dig.signálu, tak satelit mám asi tři roky..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Bydlím ve městě, ale spokojen nejsem. Musím platit u Nej TV za TV kartu, aby mi šly digit. kanály, Set Top Box nepotřebuji. Kdyby k nám nepřijeb*** (musím to tak říct) Nej TV, tak by jsme nadále měli naši městskou kabelovku a všechny digit. progr. do jednoho zadarmo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Na chalupě používáme televizi s digitálním tunerem, obraz je na všech kanálech jako víno, ovšem Kojál máme na dohled. Doma využíváme signál UPC a to analog i digi, ovšem na starších přijímačích. Přesto kvalitě nelze nic vytknout snad jen, že analog má občas menší duchy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

3 roky mám UPC a jsem sokojen

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek