Berušinka

Jste se sebou spokojení?

Pořád se všude řeší postava, kila nahoře, kila dole, pleť, vlasy … tak se ptám, zda-li jste se svojí postavou spokojení, popř. co byste na sobě změnili. A také co považujete za svojí přednost (např. krásné rty, svaly …). Moc děkuji za odpovědi =)
P.S. Já jsem se sebou spokojená tak na 90% =D, ale na plastiku bych rozhodně NEšla.

Odpovědi
chudst

Ne, nejsem :) Ale stezovat si tu nebudu, pac si za to muzu sam, jsem linej sportovat a pak to tak vypada.
Doplňuji:
Muzu to zmenit, ale jsem linej ^^; A co nemuzu zmenit (nebo nejakou plastickou operaci, apod.), to neresim, jsem spokojen s tim, co mam :)

quentos

Jestli myslíte vzhledově, tak celkem jo. Pokud jde o přednosti, už mi mnoho lidí řeklo, že prý mám krásné oči. Taky bych nešel na plastiku, mírná bambule místo nosu se snese, kór u chlapa, tady se řešej jiný „přednosti“. A co se týče menšího vzrůstu, ten mi nevadil nikdy. 169 cm zas tak málo není a ať se ženský z vysokejch chlapů třeba po***ou, důležitý věci pro život stejně spočívaj úplně někde jinde.

Stejně je ale důležitější, jakej je člověk uvnitř. Po té stránce jsem jsem taky celkem spokojen. Občas sice bývám poněkud cholerik, ale to prej je zdravé, jinak to jde na srdce. Taky bych se moh umět víc prosazovat :{/> často chodím lidem moc na ruku a dokážou toho využít, zneužít. Však vona to šéfová pozná, až jednou odejdu. Koneckonců už teď moc dobře ví, že kdybych odešel teď, může tu svoji slavnou jazykovku zavřít.

tom004

No,tak namyšlenej,zas nejsem,abych řekl,že ano.Pořád je co napravovat.A jestli mám nějakou přednost,to musí posoudit ti co mne znají.

barnajka

Spokojená se sebou nejsem ani omylem, ale bývalo i hůř :)) Asi by mi neškodilo dát dolů pár kilo, zpevnit postavu, zkrátit vlasy (a oživit jejich barvu), narovnat nos,…je toho zkrátka dost, co by se dalo vylepšit. Radši proto nad sebou ani moc nepřemýšlím, musel by mě chytnout záchvat pocitu méněcennosti. Takhle jsem jakžtakž vyrovnaná :))
Jinak co jsem tak četla quentosův příspěvek, tak to vypadá, že jsme asi dvojčata :)) Taky mám frňák jak bambulu, taky jsem liliput, taky mám (prý) hezký oči. Modrý :)
A stejně jako on naprosto souhlasím, že kvalita člověka spočívá v úplně jinačích hodnotách, než je vnější krása. Je to pravda pravdoucí a jednou na to přijde každý. Nemám víc, co bych dodala :))

JanyOK

Jako dítě jsem byla nespokojená se vším, že jsem malá, že jsem pihatá, že jsem se nedostala na školu na jako jsem chtěla. Moje babička mi vždy říkávala – „nerouhej se, buď ráda že jsi zdravá“. ;o))
A teď? Teď jsem spokojená, s léty asi přišel rozum, posuzují se jiné přednosti a to nejen u druhých.

P.T.

Ano jsem. Sice mám dobrý metabolsismus a na svou výšku 183cm bych měl vážit víc než teď (78kg), ale nic s tím prostě neudělám. Jím normálně, v pohodě. Na druhou stranu nejsem žádná tyčka. Jen to není to „ideální“. To co mi schází fyzicky mi dostatečně kompenzuje léty vypracované a trénované sebevědomí a umění zacházení a mluvení s lidma 🙂

Takže já jsem se sebou spokojený na 99%!

Valky

Na plasticku bych nešla, ale to asi jen proto, že mám fóbii z jehel a krve a bolesti..
Dřív jsem chtěla na plastiku prsou – zvětšit… Ale přítel je víc než spokojení a vtlouká mi, že Déčka tak malý, jak si asi myslím, nejsou.. :D
Jinak se mi líbí mé vlasy (do 3/4 zad) a mé oči – mám je okolo panenky žluté, a pak zelené..
Jinak se sebou spokojená vzhledově ani povahově moc nejsem… je to vylepšovat a tak pořád cvičím a snažím se ze sebe udělat lepšího člověka! :) vždy je na čem pracovat… Když o sobě člověk řekne, že je dokonalý – něco nebude v pořádku :))))
Změnila bych jen to, aby se mi rychleji odvodnil organismus – mám 174 a 64 kg, takže normálka, ale díky tomu, že jsem hodně solila, mám na bříšku trošku pneumatičku a stehna mám díky tomu taky takový oplácaný… nejhorší je, že to nejde vycvičit… A tak je to běh na dlouhou trať … :(

cubulka

Já tak doslova nejsem.
Lidé mi říkají, že jsem divná a i tak si připadám.
Vzhledově?
Mám uhry a postavu ramlice.
No, ale mám také pozitivum.
Mám svaly, krásný vlasy a oči.
Práce?
Nejsem vůbec spokojená.
Chytrost?
Jó to jde moc, moc, dobře, až na jazyky.
Mám na mysli angličtinu.
Majetkově?
No, stěžovat si nemůžu, ale mobil se mi rozbil.
Rodina a Vztahy?
Úžasný.
Bratr je stejně otravný jako když byl malý.
Táta jstejne chytrej jako rádio.
Máma stejně sama s sebou zaobíraná.
Přítel žádný.
Kamarádky nemám na ně tolik času jak by chtěli.
Takže jak to dopadlo.
Ani nebudu počítat.
Na plastiku bych ani za ni nešla!!!!!!!!!
Jinak se snažím nabrat sebevědomí a doufám, že mi pomůžou oči a vlasy.

GM

Pro Quentose: Ty si ale fandíš… Není nad zdravé sebevědomí.

quentos

bývaly doby, kdy jsem si nefandil, až natolik, že mi to musela léčit psycholožka. Každopádně mi to tedy úspěšně vyléčila. Ve svém případě se každopádně nemám za co stydět.