Avatar uživatele
zjentek

Jste schopni doporučit konkrétní aplikaci a vysvětlit, proč zrovna tuto?

Vybírám appku k rozpoznávání rostlin. V nepřeberném množství na Google Play jsem jaksi selektivně určil nejvhodnější kandidátky, které jsou součástí ankety. Dokážete doporučit tu „nej“ a vysvětlit proč, pokud zde tedy máte nějaké zkušenosti? Případně plusy, mínusy a další rozhodné (na př. jako že PictureThis nedisponuje češtinou, FlowerChecker je pravděpodobně zpoplatněn a podobné zásadní info okolo).

Potřebuji zjistit, co se mně na zahradě uchytil za stromek, když zde na odpovědích mně na „foto"otázku okolo něj nebyl schopen relevantně nikdo odpovědět.
(Ale Abych nekřivdil- Drap se snažil, jenže jasan zpočátku roste jinak, tenhle má přes tři metry a je hodně "štíhlý“, což jasany převážně mají už při metrovém vzrůstu celkem košatou korunku>>>https:/­/www.odpovedi­.cz/otazky/ne­vi-nekdo-co-je-tohle-za-stromek-1)

Zajímavá 0 před 673 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
rrihamirek1

PictureThis

Jak jsem drive rekl, velice jednoducha aplikace – vyfotis a hned ti to plivne info o rostline, fotky, toxicitu. Je vsak nutna zakladni znalost anglictiny.

Upravil/a: rrihamirek1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
magorvkleci

Nějaká další- která a proč

na planě rostoucí kytky, keře a stromy Flora Incognita
nová verze umí zatím všechno, co jsem jí předhodil
je to německá appka, takže myslím umí veškerou květenu, se kterou se dá v Evropě v příroděsetkat

Upravil/a: magorvkleci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bídný červ

PlantNet

Moc nepoužívam, ale podle kůry rostliny o které jsem měl dojem, že je to jakýsi strom roubovaný s kaktusem, poznal že se jedná o velmi přerostlý kaktus a vyhodil mi správnou odpověď. Funguje jak má.

Upravil/a: Bídný červ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

PlantNet

ten se mi na rostliny osvědčil…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Mirek, znalost angl. a min. 9 stovek k tomu, že? Tak to ti doporučím něco mnohem příznivějšího a bůhví zda ne i chytřejšího. Vyzkoušej PlantNet! (;

Avatar uživatele
rrihamirek1

Zjentku tech 900 se plati za jakousi premium verzi, tu taky nemam. Da se z toho vykliknout pryc a dostanes se do rozhrani. A Plantnet zkusim. Jinak, jelikoz jsi na telefonu, kde neni videt prijem zprav, pred par dny jsem ti zaslal jedno psani. :D

Avatar uživatele
zjentek

Cože, jaký psaní? O;

Avatar uživatele
rrihamirek1

Nemas ode me neprectenou zpravu?😂

Avatar uživatele
zjentek

Ne, nemám 🤷‍♂️

Nový příspěvek