Avatar uživatele
anonym

Jste sami se sebou spokojeni?

Jsou lidé a není jich málo,kteří sebe sama nemají rádi.
Protipól – kření se na sebe do zrcadla a obdivují se.Narcisové.

Paní H. Růžičková prý sama sobě, po ránu,při pohledu do zrcadla,říkáva­la:„Nemám tě ráda,ale umeju tě.“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, rynek878 před 4931 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Vzhled příliš neřeším. Skutečnost, kterou nelze změnit. Ale co občas nezvládám, jsou moje emoce. V tomto případě nepomůže ani vůle ani rozum. Ubližuji sobě i druhým… Těžko se pak leccos napravuje…

Takže v tomto smyslu ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Že bych se nějak obdivovala to ne.Ale musím se sebou vycházet jako s ostatními.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ráno: při pohledu v zrcadle – no ty vypadáš!
oběd: nejez tolik
večer: zase jsem nic neudělala

ale inak jsem spokojena 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Mám se ráda, nemám potíž se ráno podívat do zrcadla, pokud mne někdo urazí, tak se nad tím zamyslím, ale neberu si to osbně, pokud mne někdo pochválí, tak poděkuju a zahřeje to u srdce…nevím, jestli už se má považovat za narcise v tomto ohledu či ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Že bych se sama obdivovala, to ne, ale potěší mě když mě někdo řekne že mám hezkou postavu a nebo že mě to sluší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petka

Člověk kolikrát nenávidí některou svoji vlastnost a uvědomuje si to naplno, dokud zachovává chladnou hlavu. Pak přijdou emoce, a to už nám nic nepřekáží, abychom opět ukázali tu špatnou stránku. To mám i já, ale rozhodně se kvůli tomu „nenenávidím“. Člověk se musí mít rád, aby tak nějak žil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

Ráno to bývá krušnější, ale při večerním pohledu zjišťuji, že se mnou ta osoba v zrcadle stále je a musím říct, že až na některé detaily jí to docela sluší :D.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek