Avatar uživatele
anonym

jste ranni ptacata?

vstavate kdyz mate vilno brzo,nebo si radeji pohovite a chrupkate az do obeda?
Doplňuji:
taky jeste asi spim kdyz koukam jak jsem to napsala

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, aramah před 5014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Já jsem ranní ptáče. Chodím ale dřív spát, protože často trpím nespavostí.

Dnes jsem byla naštvaná. Jako bych byla na na taneční zábavě. Usnula jsem až ve 3.00 h ráno a vstávala v 6.00 h. I přes zavřená okna duněla (spíš řvala) reprodukovaná hudba z nedalé loděnice, kde se zábava odehrávala. Nepodařilo se mně usnout, luštila jsem křížovku, četla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Kdepak slyším ráno a je zle,jsem noční pták, ráno je pro mě tak kolem deváté,takže ne ne ráno néééééé…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Pokud mám volno a nikam jít nemusím, spím do oběda. Je ale fakt, že dnes jsem vyjímečně vstávala v osm. Předevčírem jsem spala do 13:00! 😁 Ale jsou i dny, kdy vstávám v šest. Je to různé. Ale spánek miluji, takže většinou spím dlouho 😉
Doplňuji:
A ještě něco: Nedivte se mi, že spím i do těch 13:00. To víte, když já každý den čučím na Odpovědi do jedné do rána, ne-li déle 😁

Upravil/a: Jahoda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Kdybych si nenařídila budík, spím až do oběda… ale už vím, že jsem pak ospalá celý den, přespalá – a to jsem i trochu protivná :) Takže si nařizuji budík, který mě vzdbudí, pak se ještě chvilku převaluji a do 10 chci být na nohou (většinou se mi to podaří :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

„když mám vilno“? ;{D hezké. Ne, naopak , jsem noční pták a když mám vilno, bývám vzhůru do tří do rána a pak si pospím do deseti… v noci se nejlépe pracuje, překládá, píše, je na to úžasný klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Vstávám brzo i na dovolené abych si dne užil co nejvíce.Jinak ale vstávání je hrůza,u mne je to podobné jako u Jahody.:-)Ach jo ty Otázky a odpovědi ty nám dají zabrat.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pracuji na smeny,takze to mam tak,jak jsou ty sichty,jen mi staci kratky spanek,tak 5hod. a mam vyspano,Takze ani sova ani ptacek,tak na pul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Od pondělka do Pátku vstávám v 7 hodin a pokud nemusím nikám o víkendu jet tak spím kolikrát i do 11 hodin jako třeba dnes.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Spím tak do 7.30 podle toho kdy se vzbudí dcera. Sama spím tak do 8.hodin To můj přítel , je takoví blázen , že vstává i o víkendu v 5.hodin ráno a hraje Underground 2 na playstation 2 ( je na ní závislej).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A ja mam takovy zlozvyk,jiz hodne let,i o volnu vstavam o 6h rano.Neumim si prispat.Jako mlada to bylo obracene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já jsem byla odjakživa sova.
Co si vzpomínám, tak jsem si vše chystala večer, abych si ráno mohla přispat a odejít v co nekratší době.
Ráno prostě nefunguju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek