DusanOrlik

Jste rádi,že jste se narodili na tomto světě?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Nemám co dodat, barnajka to už napsala i za mne.

Další odpovědi
arygnoc

Ano

bohužel bylo mi odepřeno porovnávat (neznám jiný svět).

tudíž nemám jinou volbu, jenom odpovědět ANO.

barnajka

Ano

Na jiným jsem se ani narodit nemohla – pojem „svět“ zahrnuje úplně všechno: všechny planety, všechny galaxie, celý vesmírný prostor. Možná jsi myslel: „Jste rádi, že jste se narodili na této planetě?“ :)

Tak jako tak – odpovídám ANO. Nic jinýho jsem nepoznala, celý život žiju jen na TOMTO světě, na TÉTO planetě… a je tu docela pěkně, nestěžuju si.
A jestli se nám jednou podaří vymýtit lidskou blbost, závist a nenávist, nebudeme už žít na světě, ale v RÁJI! ;)

dědapetr

Ano

Měl jsem zde rodiče.

misa-radilka

Ano

Možná budu za blázna, ale jsme v kategorii trochu zábavnější, tak snad tu bude shovívavost… Myslím, že existují jiné světy. Jiné světy s jinými galaxiemi a planetami, které se skládají z úplně jiných prvků než ten náš. A ty další světy se také třeba dají dělit na hmotný, jemnohmotný a astrální. Mám hodně velkou fantazii, já vím. Takhle… Když mi byly asi 4 tak jsem nad tím někdy přemýšlela, jestli jsem se sem narodila správně. Ale usuzuji že ano a má to tak být, jinak bych se tu nenarodila. Do budoucna bych ale ráda jiné světy navštívila, jiné dimenze, jiné rozměry, které si my, smrtelníci, zatím vůbec nedokážeme představit… Ha! :D Jsem jen největší snílek na světě nebo patřím do blázince?

GM

Ne

Momentálně ani ne.

kost

Ano

ale někdy nejsem rád sem naštvaný na celý svět

filva

Ne

jendahun

Ano

Nikdo se mě neptal a možnost volby nebyla žádná.Pak že je demokracie.
Zatím to ujde,ale až začnou nemoci stáří,asi budu muset změnit názor.I tak je ale příroda úžasná a mohl jsem se taky nedej bože narodit jako nějaká bakterie na Marsu.

lexx

Ne

ne, jsem tu (pravděpodobně) reinkarnován za trest a lumpárny svých dřívějších životů. akorát si nic nepamatuji

E.n

Ano

Neguš

Ano