Avatar uživatele
DusanOrlik

Jste rádi,že jste se narodili na tomto světě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? misa-radilka před 4602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano

Nemám co dodat, barnajka to už napsala i za mne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

Ano

bohužel bylo mi odepřeno porovnávat (neznám jiný svět).

tudíž nemám jinou volbu, jenom odpovědět ANO.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Ano

Na jiným jsem se ani narodit nemohla – pojem „svět“ zahrnuje úplně všechno: všechny planety, všechny galaxie, celý vesmírný prostor. Možná jsi myslel: „Jste rádi, že jste se narodili na této planetě?“ :)

Tak jako tak – odpovídám ANO. Nic jinýho jsem nepoznala, celý život žiju jen na TOMTO světě, na TÉTO planetě… a je tu docela pěkně, nestěžuju si.
A jestli se nám jednou podaří vymýtit lidskou blbost, závist a nenávist, nebudeme už žít na světě, ale v RÁJI! ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ano

Měl jsem zde rodiče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misa-radilka

Ano

Možná budu za blázna, ale jsme v kategorii trochu zábavnější, tak snad tu bude shovívavost… Myslím, že existují jiné světy. Jiné světy s jinými galaxiemi a planetami, které se skládají z úplně jiných prvků než ten náš. A ty další světy se také třeba dají dělit na hmotný, jemnohmotný a astrální. Mám hodně velkou fantazii, já vím. Takhle… Když mi byly asi 4 tak jsem nad tím někdy přemýšlela, jestli jsem se sem narodila správně. Ale usuzuji že ano a má to tak být, jinak bych se tu nenarodila. Do budoucna bych ale ráda jiné světy navštívila, jiné dimenze, jiné rozměry, které si my, smrtelníci, zatím vůbec nedokážeme představit… Ha! :D Jsem jen největší snílek na světě nebo patřím do blázince?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ne

Momentálně ani ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kost

Ano

ale někdy nejsem rád sem naštvaný na celý svět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Ano

Nikdo se mě neptal a možnost volby nebyla žádná.Pak že je demokracie.
Zatím to ujde,ale až začnou nemoci stáří,asi budu muset změnit názor.I tak je ale příroda úžasná a mohl jsem se taky nedej bože narodit jako nějaká bakterie na Marsu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Ne

ne, jsem tu (pravděpodobně) reinkarnován za trest a lumpárny svých dřívějších životů. akorát si nic nepamatuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
E.n

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek