Slepičák

Jste pro přímou volbu presidenta ?

Odpovědi
tom004

Určitě ano.

anonym

Já jsem pro.Žiji tady,platím daňe,mám pravo dát hlas hlavě státu,kterou bych chtěla,jestli by vyhrála nebo ne by záleželo na nás obyvatelích.

Elk

Samozřejmě, že ano!

Radak

Také jsem pro přímou volbu presidenta. Poslanci nemají žádný morální profil – svou zásluhou.

venkovan

Ano, ale naši poslanci by si neměli vymýšlet svůj zákon, ale převzít fungující ze zahraničí.
Při jejich kvalitě práce lze přepokládat, že zvolíme prezidenta a potom se zjistí (když se to politikům nebude líbit), že zákon je špatný a proto volba je neplatná.