zbysek

jste pro holeni muzskych genitalii?

Nejlepší odpověď
arygnoc

Osobně si pamatuji, když se muži holili a ženy nosili naušnice (dnes to je naopak).
Jsem proti holení genitálií a proti holení vůbec.
Příroda je moudřejší jako my, ví, proč tam ty chlupy jsou.

Další odpovědi
iceT

Nemám nic proti přírodě ani proti holení mužskýho přirození,ale na druhou stranu nemám ráda hubu plnou chlupů.Aspon zkrátit,když už nic.

ten který je

No je to taková intimní otázka,ale budiž,když už se jedná o sex,je podle mého lepší být poněkud zkultivovaný at se jedná o ženu nebo o muže z čistě praktických důvodů.

AndreiRanger

To si rozsekl:-D Ikdyž odpověď uživatele „arygnoc“ je velmi logická, myslím, že příroda tak trochu nepočítala s různým zpestřením intimních chvil kdy to překáží.

Dále jistě netušila co jsou trenýrky a ústřední topení. Proto primární funkce „srsti“ udržovat teplo odpadá. Takže je to více méně nadbytečné:-D

hornik.

Když se chystáte na operaci, a může to být na kardio, tak si je oholte. Jinak vám je oholí někdo jiný. Z blízkého místa se napichuje takový drátek do těla proto se to holí. Jinak záleží na člověku jestli to chce.