Avatar uživatele
tucnakscot

Jste pro, aby byla Evropa zcela bílá (árijská)?

Neni to nenavistna otazka, ale vsude tam, kde jsou barevni pristehovalci ve vetsine nebo ve vetsim poctu, tam jsou problemy. A ne, neni to pravda, ze je to moznym nabozenstvim (islamem apod.). Miluju laiky, ktery o rasovych rozdilech (mentalnich a fyzickych) nevi temer nic a vmesuji se do debat napr. o Asiatech, ze jsou to dobri lide. Kdyz jsem videl video (bez uprav), jak nejaci Vietnamci ve Vietnamu zaziva tyraji rozpalovacem na uhli nejake tele a smeji se pri tom, tak mi bylo hnedka jasny, ze jsou to podlidi. To tam neni ojedinely, to berou jako svoji zabavu, konicek. Kdyz tedy kulturni marxiste tvrdi, ze jsme si vsichni ve vsem rovni, tak jak to, ze se toto nedeje s tim tyranim zvirat i v Evrope u nas belochu? Jak to, ze IQ neni ve vsech zemich stejne vysoke? Jak to, ze Afrika, nejbohatsi na prirodni suroviny, ropu apod., neni nevyspelejsi kontinent na teto planete, ba naopak?.....

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2901 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ne

Myslíš, že Evropané/běloši nebo běloši kdekoli jinde na světě netýrají zvířata a nemají to jako zábavu? To jsou choré mozky, co to dělají, zrovna nedávno někde v Česku nevím kde, za bílého dne na ulici před svědkem tři parchanti pod 15 let polili psa kyselinou nebo čím, a ještě ho bili po hlavě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nerevarin

Ano

Spíše ano. Je přirozené, že každý chce být mezi svými a že se lidé obávají cizích kultur. Je to přírodní mechanismus obrany, mají ho i zvířata. Na druhou stranu asiaté a indové jsou vcelku mírumilovní a dá se s nimi v poklidu žít, což se o arabech a černoších říct už nedá.

Upravil/a: Nerevarin

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ne

Aby byla Evropa árijská se už pokoušel Hitler, víme z dějin jak to prováděl a jak vše dopadlo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dismas

Ne

Hlavně proto, že nejsem árijské, nýbrž spíše dinárské rasy. A taky proto, že Asiaty (mongoloidní, Arabáše ne) mám rád, jsou pracovití, že u sebe doma dělají nějaké prasárny mi nevadí, pokud je nedělají u nás.
Jinak podle mě je nejzaostalejší negroidní rasa, europoidní je uprostřed a mongoloidní nejvyvinutější (největší rozvoj inteligence a naopak nejmenší fyzická zdatnost)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anonym2000

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zistan

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

Ne

… barva s myšlením a vírou nemá (většinou) nic společnýho…

a co korida? to není týrání? mohl bych pokračovat, všude se něco najde…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukáš Ondriš

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

IceT, já jsem také parchant, když dám ránu praseti do hlavy, posypu kalafunou a opařím horkou vodou? 🙂

před 2900 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Ne, ty to prase zabiješ, abys měl v zimě co jíst.

před 2900 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

ice T: Psa žádní parchanti nepolili. Polila ho ta bába sama, nějakým čističem a parchanty si vymyslela. A bylo to v Blansku

před 2900 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Já zprávy až tak nesleduju, takže jak to bylo se stejně nedozvíme, každopádně to nic nemění na tom, že lidi hovada jsou všude na světě, ne jen někde.

před 2900 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek