ReHu

Jste příznivci sauny? Kterou preferujete? Finská sauna mi dělá moc dobře, infra jsem nezkoušela, ale píší, že je dobrá

pro regeneraci kloubů – což také potřebuji. Takže se teď nemohu rozhodnout.

Finská sauna je známa svými blahodárnými účinky na zdraví člověka a působí preventivně proti nachlazení, chřipce a dalším nemocem.

Infra sauna. Infrapanely jsou zasazeny okolo celého těla a díky bližšímu kontaktu zahřejí rychleji Vaše svaly a klouby v těle. Infra sauny jsou tedy vhodné pro regeneraci kloubů a svalů. Po návštěvě infrakabiny je organismus za velmi krátkou dobu připraven k tělové masáži.

Doplňuji:
Já plánuju zbudovat saunu doma, tak řeším, kterou.

Nejlepší odpověď
iceT

JA TEDY V SAUNE JESTE NEBYLA,ALE MAM V UMYSLU NAVSTIVIT TEPIDARIUM V OLOMOUCKEM AQUAPARKU.

Další odpovědi
allayne

jjj, ta infra je prý fakt dobrá :) na tu půjdu :)

pondělí

PRO TĚLO JEDINĚ SAUNA RUSKÁ A TI S KOPŘIVAMA,NEBO JINÝM PROUTÍM.
a ženám po takové sauně,zpevňujou prsa,platikáři si v rusku moc neužijou

veselator1

Ono obojí má své výhody a nevýhody. Já jsem dlouho chtěl domů klasickou finskou. Pak jsem ale měl možnost vyzkoušet infrasaunu a také mě to zaujalo. Je to trochu o něčem jiném. Každopádně pokud se nemůžete rozhodnout, tak dnes už existují i kombinované sauny tedy kombinace jak finské, tak infra. Právě tu jsem si nakonec domů pořídil já a mám to nejlepší z obou. :)

motýlemanuel

Osobně si myslím, že finská sauna je mnohem lepší, než infra. Já právě klasickou finskou doma mám a nemohu si ji vynachválit. Konkrétně jsem si ji nechal dělat od https://www.dyn­tar.cz/ Ti totiž dělají opravdu luxusní sauny.