Nassin

Jste připraveni udělat cokoli pro dosažení svého cíle?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Nejsem: už mě nebaví, když se ze života stává boj. Nechci bojovat, chci v klidu žít a užívat života.

Další odpovědi
Malvína

Cokoli, cokoli… Je to těžká a záludná otázka. Přes mrtvoly bych sama od sebe nešla. Kdyby mi však někdo házel klacky pod nohy (záměrně, s cílem mi uškodit), možná bych musela zabojovat rázněji.

paul1

Já asi až takovou povahu nemám. Něco jsem byl vždy ochotný pro svůj cíl udělat, ale volil jsem vždy jen mínější cesty.

autacek

Definuj, co je to cokoli? To může být tak rozmanité rozmezí, včetně stavů za hranou zákona, že lepší je se asi zeptat, co všechno 😉.

Justin1

Vždycky záleží na tom, jakou cenu jsem ochotný zaplatit za dosažení svého cíle.

Kristýnkaha

Jsem připravena udělat maximum pro dosažení svého cíle. A tím myslím ve dne i v noci. Dokud se cíl nestane skutečnosti. 😊

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.