Adam2

Jste přesvědčeni, že si umíte na to tomto serveru vše přiznat podle pravdy?

Umíte to i v běžném životě?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Na internetu zcela zásadně nepíšu všechno, ale lhát nemám důvod. V běžném životě toho prozradím daleko víc.

Další odpovědi
Drap

Myslím že ano. Pokud něco nechci veřejnosti sdělovat, neříkám to a ani nepíši na net.

Dismas

ZAjisté, jsem jeden z těch osvícených, kteří to narozdíl od hloupé populace okolo dokáží.

zjentek

A týká se to i těch, pro který je „server“ už běžným životem?