Avatar uživatele
anonym

jste povercivi?

jak jste na tom desi vas patek 13-teho,cerna kocka pres cestu,postavit se na kanal atd?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, Miroslavst, Jahoda, anonym, aramah před 5012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

ak v piatok 13-teho pri preskakovaní kanálu mi prejde cez cestu čierna kočka (nebol to kocúr?, nevidela som dobre) a potom sa postavím na kraj strechy 13 poschodového domu mám strach, vtedy som strašne poverčivá 🙂.
Ináč na povery veľmi neverím…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Trošku ano .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Ano jsem občas pověrčivý. Ale jde spíš o ty extrémy kdy jedu automobilem a přes cestu mi přeběhne viditelně černá kočka – tak začnu dodržovat předepsanou rychlost :) apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

A co když jde v pátek 13. černá kočka přes cestu a Vy se nedíváte, protože jste zrovna šlápli do h****? kOMUNITU ODPOVĚDÍ ZDRAVÍ BIGFOOT

Zdroj: úvaha co s tím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

NE ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Poverciva nejsem na cernou kocku,ale na patky 13 si davam pozor,nevim sama proc,ale ano.Ten den vzdy s namornickou rozvahou,jak rika deda Lebeda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

KAŽDÝ JE POVĚRČIVÍ A VŠICHNI JSOU VĚŘÍCÍ......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

V poslední době o tom dost přemýšlím,jestli jsem ,nebo ne.Až do nedávna jsem to brala s humorem.Ale určité zaklepání na dřevo provádím docela často.Včera jsem jela večer autem,už se stmívalo a přez cestu mi přeběhlo černý kotě.Hned jsem si to uvědomila,ale uklidnˇovala se tím,že si to kotě dokonce i hrálo.Normálně se válelo a div,že se mi nesmálo/nebo možná jo/.Na spáteční cestě už byla tma úplná a to jsem jela jako pos…á,protože jsem musela pořád myslet na tu kočku/kotě/.Tak fakt nevím-jsem pověrčivá???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Snažím se nebýt, ale doklady se 13 zásadně vynechávám.To už s tím bylo problémů!Ale vím ještě o jednom stejném exempláři,ten je taky vynechává a přitom pověrčivý jinak není.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek