jste povercivi?

jak jste na tom desi vas patek 13-teho,cerna kocka pres cestu,postavit se na kanal atd?

Nejlepší odpověď
led

ak v piatok 13-teho pri preskakovaní kanálu mi prejde cez cestu čierna kočka (nebol to kocúr?, nevidela som dobre) a potom sa postavím na kraj strechy 13 poschodového domu mám strach, vtedy som strašne poverčivá 🙂.
Ináč na povery veľmi neverím…

Další odpovědi
panenka

Trošku ano .

PostApMan

Ano jsem občas pověrčivý. Ale jde spíš o ty extrémy kdy jedu automobilem a přes cestu mi přeběhne viditelně černá kočka – tak začnu dodržovat předepsanou rychlost :) apod.

BIGFOOT

A co když jde v pátek 13. černá kočka přes cestu a Vy se nedíváte, protože jste zrovna šlápli do h****? kOMUNITU ODPOVĚDÍ ZDRAVÍ BIGFOOT

Zdroj: úvaha co s tím

aramah

NE ne.

anonym

Poverciva nejsem na cernou kocku,ale na patky 13 si davam pozor,nevim sama proc,ale ano.Ten den vzdy s namornickou rozvahou,jak rika deda Lebeda.

pondělí

KAŽDÝ JE POVĚRČIVÍ A VŠICHNI JSOU VĚŘÍCÍ......

vecernice

V poslední době o tom dost přemýšlím,jestli jsem ,nebo ne.Až do nedávna jsem to brala s humorem.Ale určité zaklepání na dřevo provádím docela často.Včera jsem jela večer autem,už se stmívalo a přez cestu mi přeběhlo černý kotě.Hned jsem si to uvědomila,ale uklidnˇovala se tím,že si to kotě dokonce i hrálo.Normálně se válelo a div,že se mi nesmálo/nebo možná jo/.Na spáteční cestě už byla tma úplná a to jsem jela jako pos…á,protože jsem musela pořád myslet na tu kočku/kotě/.Tak fakt nevím-jsem pověrčivá???

9 řemesel

Snažím se nebýt, ale doklady se 13 zásadně vynechávám.To už s tím bylo problémů!Ale vím ještě o jednom stejném exempláři,ten je taky vynechává a přitom pověrčivý jinak není.