lerak14

Jste nervozní když jde manželka někam na pokec? Je 23.00 a ona nikde-zavoláte jí nebo je vám to jedno

Nejlepší odpověď
skorcovaz

Manželku zatím nemám, ale toho mýho kontroluji už ve 21:00 hod., nebo cca 1,5 hodiny po jeho odchodu, ať jde kamkoliv..

Další odpovědi
BIGFOOT

Myslím si,že by měla být natolik citlivá a slušná aby se vám ozvala za večer minimálně jednou.Jestli nemá mobil,tak ji ho kupte a trvejte na tom aby vám zavolala.Přeci se nebudete nervovat a ona si nebude dělat z vás kašpara.Proč by jste měl volat vy? Vy jste doma a čekáte kdy přijde,takže ona je povinna vás spravit o tom kde je a kdy přijde.Nenechte se zneužívat,odnesly by to vaše nervy.Buďte smělejší a radikálnější.ŽENA VÁM NIKDY NASMÍ PŘERŮST PŘES HLAVU,TO SI PAMATUJTE,JINAK JE SCHOPNÁ S VÁMA ZAMETAT.HLAVU VZŮHURU A DO TOHO.BIGFOOT

Zdroj: ZKUŠENOSTI

ladyhawke

Připadá mi rozumné a slušné se po určité době ozvat, že jsem zdravá-živá-v pořádku, pokud je protějšek doma sám. Proč se taky navzájem stresovat… Člověk na to může zapomenout, ale když je to trvalý stav, nepřipadá mi to zrovna ideální.