Avatar uživatele
MrGandy

Jste na něco alergičtí?

Nepamatuju si to správně, ale píše se, že je alergický asi každý třetí člověk. Jak je to s vámi? Já na nic alergický nejsem…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, gnr54, aramah, GM, Berušinka, hanulka11, barnajka, Deli před 4630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Jsem alergik,astmatik a nepřeji to nikomu i přesto že se dají léčit.Rád bych je vyměnil za alergie co tady píšete,ty tak neobtěžují.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Na hlupáky, závistivce, pokrytce a falešníky.

A pokud jde o tu opravdovou alergii – v 11, 12 letech mi zjistili silnou alergii na seno a pyly, krom toho ještě slabší na prach, peří a roztoče. Do 19 let jsem chodila na vakcíny, alergie ustupovala jen mírně. Pak jsem na alergologii z časových důvodů přestala chodit – a ejhle, alergie je fuč :) Jen zjara, když začne všechno kvést, mívám jeden nebo dva hepčíkací dny, kdy bych se ukýchala k smrti, ale dá se to přežít i bez tabletek.
Potravinovou alergii potvrzenou nemám, dostala jsem radu, že když vím, že mi něco vadí, mám se tomu zkrátka vyhýbat :) Tak se vyhýbám burákům, vlašským ořechům a většímu množství jablek (jedno až dvě ještě snesu). Nejhorší jsou teda ty buráky – ty nemůžu ani olíznout, aniž by mě nezačala „svědit huba“ :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Já ano....... na blbé lidi .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Nejsem, alespon se zatím nic neprojevilo.

No jo no – všude v bytech moc čisto a náš imunitní system se nudí, tak si hledá práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem na tom stejně jako hanulka11.K té alergii,nevím to určitě,nikdy jsem si to nenechala potvrdit,ale když sním jablko,tak mám někdy flek nad rty.U štrůdlu nik­dy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Chytrý lidi mi neva ale rádoby chytráci,jinak poslední dobou na počasí:)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já jsem alergický až na moc chytré lidi!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajus89

já na kobalt…zjistil mi to doktor :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Já jsem alergicka na všechny politiky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Jsem alergická na nefachčenky, vyžírky a ožralce. Podotýkám, že nejsem rasista.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Pyl, prach, penicilin a podvodníci.
Lísková jádra a některá jablka.

A to se mi už stalo, že jsem udala na pohotovosti alergii na PNC, ale přesto mi byl předepsán se slovy: „A máte to potvrzené?“ – „Ano, vlastní zkušeností.“ – „No tak to asi tak vážný zas nebude…“

Starší dcera je na rajčata, kivi, vzdušné plísně a králičí srst.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek