MrGandy

Jste na něco alergičtí?

Nepamatuju si to správně, ale píše se, že je alergický asi každý třetí člověk. Jak je to s vámi? Já na nic alergický nejsem…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jsem alergik,astmatik a nepřeji to nikomu i přesto že se dají léčit.Rád bych je vyměnil za alergie co tady píšete,ty tak neobtěžují.

Další odpovědi
barnajka

Na hlupáky, závistivce, pokrytce a falešníky.

A pokud jde o tu opravdovou alergii – v 11, 12 letech mi zjistili silnou alergii na seno a pyly, krom toho ještě slabší na prach, peří a roztoče. Do 19 let jsem chodila na vakcíny, alergie ustupovala jen mírně. Pak jsem na alergologii z časových důvodů přestala chodit – a ejhle, alergie je fuč :) Jen zjara, když začne všechno kvést, mívám jeden nebo dva hepčíkací dny, kdy bych se ukýchala k smrti, ale dá se to přežít i bez tabletek.
Potravinovou alergii potvrzenou nemám, dostala jsem radu, že když vím, že mi něco vadí, mám se tomu zkrátka vyhýbat :) Tak se vyhýbám burákům, vlašským ořechům a většímu množství jablek (jedno až dvě ještě snesu). Nejhorší jsou teda ty buráky – ty nemůžu ani olíznout, aniž by mě nezačala „svědit huba“ :D

hanulka11

Já ano....... na blbé lidi .

Berušinka

Nejsem, alespon se zatím nic neprojevilo.

No jo no – všude v bytech moc čisto a náš imunitní system se nudí, tak si hledá práci.

anonym

Jsem na tom stejně jako hanulka11.K té alergii,nevím to určitě,nikdy jsem si to nenechala potvrdit,ale když sním jablko,tak mám někdy flek nad rty.U štrůdlu nik­dy.

aramah

Chytrý lidi mi neva ale rádoby chytráci,jinak poslední dobou na počasí:)))

anonym

Já jsem alergický až na moc chytré lidi!

Pajus89

já na kobalt…zjistil mi to doktor :DD

gnr54

Já jsem alergicka na všechny politiky.

GM

Jsem alergická na nefachčenky, vyžírky a ožralce. Podotýkám, že nejsem rasista.

Deli

Pyl, prach, penicilin a podvodníci.
Lísková jádra a některá jablka.

A to se mi už stalo, že jsem udala na pohotovosti alergii na PNC, ale přesto mi byl předepsán se slovy: „A máte to potvrzené?“ – „Ano, vlastní zkušeností.“ – „No tak to asi tak vážný zas nebude…“

Starší dcera je na rajčata, kivi, vzdušné plísně a králičí srst.