Miroslavst

Jste na něco alergičští? co způsobuje, když je člověk na něco alergický nebo naopak je mu něco milé?

Před chvílí mě napadla jedna věc, když jsem viděl jedno jméno
Když vidíte, slyšíte nějaké jméno, spojíte si ho s něčím co máte v paměti?

Jak potom při pohledu, poslechu tohoto jména reagujete? Jste vyloženě na nějaké jméno alergičští a naopak je vám některé jméno milé?

Např. Šárka vzpomenu na svou budoucí snachu a běhá mi mráz po zádech.

Co způsobuje to, že je člověk na něco alergický a některé jméno když slyší, tak rád vzpomíná?
Máte i vy nějaká taková jména?

Nejlepší odpověď
annas

Některá jména si spojuji s určitou osobou, dokonce i s příjmeními. Kdysi to bylo jméno Eva – šlo o moc nafoukanou dívku. Ale už je to pryč.

Stejně i teď nmnohá jména u mě vyvolávají nepříjmené asociace. Podobně i čísla mám spojená s nepříjemnými událostmi.
Doplňuji:
Na jiná jména nikdy nezapomenu, protože jsem od jejich nositelů něco nového získala…

Další odpovědi
anonym

Jen mrtvý nemá žádnou alergii.
Podvědomí,asociace…

hanulka11

Myslím,že to máme každý, nebuď z toho smutný, já mám alergii na blbce /ani musím vědět jejich jméno/ .