elkon

Nech si ty provokace. Národ je nas*anej i bez tebe.

Další odpovědi
Rokio

Jsem hlavně hrdý na svůj původ.

Rocker

Nevím,jestli je zrovna tohle důvod k hrdosti…

Drap

V tomto případě ani náhodou. Je to obdobné, jako snížit počet drogově závislých tím, že ve školách budu třeba rok rozdávat ve škole drogy zdarma.

plebs

Rusáci dostanou na frak je to nádhera i když ruský mužík vyhrožuje úderem na nepřátelské státy do Česka jenom na Prahu a Brno tak je nyní zapotřebí urychleně zakoupit F 35 aby v případě útoku z RF rakety byly sundány.

Ametyst

Váleční štváči vítězí. Je přece jasné, že důchodci musí byt solidární se zbrojním průmyslem.:-x

Věštibull

No jistěéé…

zjentek

Elkon >>> 👉👍👈

zjentek

Maminko a tatínku,
já se bojím peršinku,
neboj moje malé dítě,
SS 20 ochrání tě! 😃🖐😃