Kepler

Já vánoce neberu jako svátky obžerství, takže nepřibírám. Spíš jím zdravěji, za což může kapr. Po vánocích ledňáčci, před dovčou červeňáčci (hubnutí do plavek). Je to docela sranda.

Další odpovědi
terry

Třeba v lednu „shodí“ všechno, co chtěli

Bobek 2

Zrovna v zimě nemám energii si dávat nějaká předsevzetí. Předsevzetí si člověk dává, když je svěží, spokojený a sebevědomý. A takový člověk přece nepotřebuje hubnout.

marci1

Rozhodně ne. Potřebuji volnost, svobodu a nenechat se „svazovat“ a „omezovat“ předsevzetími, u kterých stejně jen málokdo vydrží. 🙂

aliendrone

Vlastně jsem jednou byl „ledňáček“. To takhle kdysi v mládí na Silvestra značně ovíněn jsem si (údajně) dal předsevzetí, že nebudu mluvit vulgárně. Vydrželo mi prý skoro 30s, ale nemohu to potvrdit, protože si to vůbec nepamatuji (dodnes mi to ale připomínají očití svědkové). ;) :D :D

zjentek

Čím víc kapra, tím víc zdraví, jasný! (;