Nela56

Jsou zde i aktivní uživatelé do 18 let? Pokud ano, tak asi malý počet, že?

Nejlepší odpověď
Malvína

je mi více, než 18 let.

18… kde to je? 🙂 Mladší tu jsou, někteří to i zmiňují nebo to jde poznat z otázek a odpovědí.

Další odpovědi
jirka F

je mi více, než 18 let.

Ale jsem tady registrován už od základky.

jsemjá

Je mi 18 a méně let.

A tím jiným účelem, jsi myslela co?

anonym

je mi více, než 18 let.

Nevím, zda do 18-ti let. Ale poznáš to dost podle otázek a odpovědí.

Kelt

je mi více, než 18 let.

A dokonce mám i děti, kteří patří do stejné kategorie.

quentos

je mi více, než 18 let.

V tomto případě se čárka před „než“ nepíše. https://priruc­ka.ujc.cas.cz/?id=154

Butters_xD

Je mi 18 a méně let.

anonym

Jsemjá: A o tom účelu čteš kde?

Nela56

@jsemjá upřesním ti to :) Já jsem tady proto, abych někomu poradila, nebo sama dostala odpověd na něco, co nevím, nebo mě zajímá :) A ty jsi tady kvůli bodům :) Už jsem ti to přeci psala..Nepamatuješ ? :)

anonym

A co z těch bodů bude mít? :D

Nela56

To se zeptej jeho :D Také to nechápu.. Bohužel i tito soutěžíví lidé zde jsou :D