Frogman

Jsou youtubeři ochuzeni o výdělek, když se nyní rozšiřuje Youtube Premium?

Poslední dobou se rozšiřuje placená verze Youtube, kdy se platícím uživatelům nezobrazují žádné reklamy, ale jaký to má vliv na příjem samotných youtuberů? Ubyde počet zhlédnutých reklam, vynahradí se jim to ale nějak penězi těch platících sledujících?

Nejlepší odpověď
Lgee

To je asi jasné ne? Podle me zbytečná otázka.
Ale procento lidi co to ma bude tak 3–5% takže je to asi celkem zanedbatelné.

Frogman

@Lgee, mně to třeba jasné není, proto tato otázka. :)
Jsou tedy ochuzeni, nebo z těch peněz, co dávají lidé za YT Premium, něco dostanou?