Jsou v Severní Koreji kvůli komunistickému režimu běžně vyžadovány pro občany pracovní umístěnky?

Odpovědi
annas

Nedá se přímo mluvit o umístěnkách, ale o donucování, získávají číslo.

Aby neskončili v pracovním táboře, musí mít číslo přidělené k pracovní pozici. Ale aby měli číslo, musí za něj zaplatit. To znamená, že technicky jssou zaměstnaní, ale neznamená to, že za to dostanou zaplaceno,“ sdělila britskému listu The Daily Telegraph šéfka výzkumu Fiona Davidová.

"Moderní otroctví definuje londýnská nadace Walk Free Foundation (WFF) jako situaci, v níž jsou lidé nuceni pracovat proti své vůli nebo pod hrozbou násilí, ale i jako stav, do nějž se dostali kvůli pašování lidí, vynucenému sňatku či sexuálnímu využívání pro komerční účel

Děti už od základní školy musejí manuálně pracovat někdy i dva měsíce v kuse; pomáhají například na farmách. Peníze za odvedenou práci za každého školáka pak dostane škola. Studentům, kteří se na projektu podílet odmítnou, hrozí tresty i vyloučení ze školy."

Více na: https://www.e­uro.cz/udalos­ti/tezka-prace-i-nucene-snatky-kldr-ma-nejvice-modernich-otroku-na-pocet-obyvatel-1413797#utm_me­dium=selfpromo&ut­m_source=euro&ut­m_campaign=co­pylink

Super guy

Co fůrt lidé maíj s tím že je Severní Korea komunistická? V Severní Koreji žádný komunismus nebyl a ani není, je tam Čučche.